Kategorie

Dom, mieszkanie, wynajem, sprzedaż - strona 2

Drabina przegubowa

W naszej doskonałej ofercie znajdą Państwo najlepszej jakości produkty budowlane - od prawie 20 lat oferujemy Państwu najlepsze produkty, np. drabiny przegubowe aluminiowe, solidnie wykonane. Nasze drabiny aluminiowe to jeden z tych produktów, które posiadamy w najlepszej cenie. Wykonane są bardzo solidnie, dzięki czemu ich użytkowanie jest w stu procentach bezpieczne. Nasze drabiny przegubowe nadają się do każdej pracy - zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem oraz kontaktu z naszymi specjalistami.

Farba do pianki pur

Tworzymy własne, nowoczesne materiały do remontów, z którymi chcemy Cię zapoznać. Przykładem może być farba do pianki pur, która cechuje się łatwością w nanoszeniu dzięki pędzlom, szczotkom, wałkom malarskim lub maszynowym natryskowym. Docenią ją specjaliści, dla których najważniejsze są dobre właściwości, nietoksyczność i wysoka wydajność mieszanki.

Tanie buty ochronne

Pragniemy dostarczyć Państwu takich rozwiązań, które pozwolą zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo pracy - szczególnie tej, która wymaga zachowania najwyższych standardów skuteczności. Tanie buty ochronne zimowe lub letnie to jeden z podstawowych elementów naszej propozycji. Dysponujemy również pozostałymi częściami odzieży pracowniczej.