Kategorie

Dom, mieszkanie, wynajem, sprzedaż - strona 2

System VRV

System VRV Daikin to wielostrefowa klimatyzacja, dzięki której będziecie Państwo mieli możliwość ogrzania lub ochłodzenia powietrza w każdym pomieszczeniu komercyjnym. Stalvent prezentuje rozwiązanie funkcjonalne i niezwykle uniwersalne, które zapewniają jednoczesne grzanie i chłodzenie. Dzięki nim uzyskacie Państwo komfort i będziecie mogli zażywać świeżego, pozbawionego zanieczyszczeń powietrza - dlatego też rozwiązanie polecane jest również alergikom. System posiada specjalny system sterowania do zarządzania energią.

Mieszkania sprzedaż

Witamy w biurze nieruchomości Propertyplace. Oferujemy Państwu sprzedaż mieszkań w Białymstoku i okolicach. Naszą bazę stanowią lokale z rynku pierwotnego i wtórnego, domy jednorodzinne, działki, punkty użytkowe. Nasi agenci są do Państwa dyspozycji przez sześć dni w tygodniu. Nasze doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam załatwić wiele formalności prawnych i bankowych za Was. Zapraszamy do nas.

domy na sprzedaż

Oferujemy domy na sprzedaż w korzystnych cenach. Nasze biuro nieruchomości pomoże znaleźć Tobie najlepszą okazję i załatwi wszelkie formalności związane z transakcją. W bogatej ofercie znajdziesz lokale pochodzące zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego - niektóre z nich można kupić także z pełnym umeblowaniem.

drzwi wewnętrzne szklane

Pragniesz aby twoje pokoje nabrały nowoczesnego charakteru? Chcesz zapewnić im doskonałą izolację termiczną oraz dźwiękową? Zapoznaj się z naszymi drzwiami wewnętrznymi ze szkła. Są to nowoczesne modele, dostępne w różnych kolorach. Posiadają wiele elementów ozdobnych, które nadają im elegancji, i delikatnego wyglądu.

wynajem magazynu lublin

Poszukujesz odpowiedniego pomieszczenia składowego do wykorzystania w swoim biznesie? Wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z ogłoszeniami na wynajem magazynu w Lublinie. Przebieraj wśród dziesiątek propozycji z całego regionu. Do wyboru obiekty o powierzchniach użytkowych od 90 do nawet 1800 m².

szklane kulki

Szklane kulki to jedno z najbardziej znanych ścierniw niemetalowych. Są bezpieczne dla środowiska i osoby obsługującej. Przydatne są w procesach obróbki stali, takich jak satynowanie, wybłyszczanie czy ujednolicanie. Stosowane do czyszczenia części motoryzacyjnych, felg, turbosprężarek, bloków silników czy form.

biuro projektowe klimatyzacja Kraków

W naszej ofercie można znaleźć usługi obejmujące chłodnictwo. Nasze biuro projektowe oferuje pomoc w zakresie doradztwa, doboru, montażu oraz serwisu urządzeń i elementów instalacji. Klimatyzacja może być zamontowana zarówno w domu, jak i biurze czy hali przemysłowej. Działamy na terenie Krakowa, zapraszamy.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków cena

Prowadzimy sprzedaż ekologicznych urządzeń do pozbywania się nieczystości. Oferowana przez nas przydomowa oczyszczalnia ścieków może być zastosowana w każdych warunkach gruntowo-wodnych. Cena uzależniona jest od poboru energii elektrycznej niezbędnej do zasilania dmuchawy napowietrzającej ścieki oraz z wywozu osadu nadmiernego.