Kategorie

Rachunkowość, rynek, prowadzenie firmy

Teczki reklamowe

Centralnym punktem naszej oferty są teczki reklamowe. Możemy je wykonać zgodnie z indywidualnym projektem nabywcy, więc zyskuje on produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Do ich produkcji wykorzystujemy wytrzymałe i oryginalne materiały zapewniające im doskonały wygląd. Jesteśmy przekonani, że nasze teczki reklamowe spełnią oczekiwania wszystkich, dla których liczy się wysoka jakość w przystępnej cenie.

Podatki Warszawa

Aby móc w pełni skupić się na rozwoju własnego biznesu, należy w pierwszej kolejności zabezpieczyć kwestie finansowe i administracyjne w przedsiębiorstwie. Kancelaria Arendarski-Stejblis oferuje usługi prawne i doradcze w zakresie takich dziedzin, jak finanse i podatki. Warszawa jest głównym obszarem naszej działalności. Swoją ofertę, w skład której wchodzi opiniowanie i przygotowywanie umów, reprezentowanie klienta przed sądem, negocjowanie warunków kontraktów i wiele innych, kierujemy zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw.

Usługi księgowe Częstochowa

Od ponad piętnastu lat przygotowujemy oraz weryfikujemy dokumentacje finansowe dla dużych oraz małych przedsiębiorstw gospodarczych. Oferta biura rachunkowego BMD z siedzibą w Częstochowie obejmuje przede wszystkim usługi księgowe, w tym kontrolę kompletności i rzetelności, prowadzenie ksiąg pomocniczych, weryfikację formalną, bieżące doradztwo w zakresie przepisów prawa podatkowego, a także sporządzanie deklaracji podatkowych. Ponadto, zajmujemy się pełną obsługą Zakładów Pracy Chronionej oraz prowadzeniem akt osobowych pracowników.

Biuro tłumaczeń

Serdecznie zachęcamy Państwa do współpracy w zakresie ustnych przekładów z dowolnego obszaru. Biuro tłumaczeń Translatium z Wrocławia proponuje między innymi ustne przekłady symultaniczne, konsekutywne jak i wiele innych rozwiązań. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych, rzetelnych usług.

Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Nowoczesne biuro rachunkowe - Abakus serdecznie zaprasza tych z państwa, którzy pragną zwiększyć efektywność rachunkową swoich firm. Nasi bydgoscy eksperci pomogą państwu w prowadzeniu ksiąg podatkowych oraz całej księgowości, jak również zaoferują państwu nowoczesne sposoby prowadzenia finansów. Serdecznie zapraszamy na abakus-bydgoszcz.pl

Wkłady do piór

W naszej ofercie znaleźć można eleganckie i wydajne akcesoria, które można wykorzystywać do długopisów żelowych, ale także jako wkłady do piór kulkowych. Są one praktyczne i zapobiegają wylewaniu się, a wykorzystywane są w niebieskiej lub czarnej barwie, dzięki czemu są funkcjonalne podczas różnych okazji.

Information Management

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne oprogramowanie Product Information Management, za pomocą którego możecie Państwo nie tylko zamieszczać neutralne dane dane o produktach, do których będziecie Państwo mogli dać dostęp mediom. Istnieje również możliwość skorzystania z opcji wielojęzycznych danych, jakie gromadzone są w ramach naszego systemu. Product Information Management to innowacyjne rozwiązanie, polecane każdemu, kto ceni organizację pracy i odpowiednie gromadzenie informacji.

Postępowania podatkowe

Nasza kancelaria należy do międzynarodowej grupy zajmującej się doradztwem dla firm. W WTS Saja prowadzimy postępowania podatkowe, a także asystujemy podczas przeprowadzania kontroli. Doradzamy klientom w kwestiach finansowych i reprezentujemy ich podczas procesów skarbowych oraz przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi. Pomagamy także w uzyskaniu urzędowych interpretacji dotyczących należności. Wspieramy obcokrajowców w otrzymywaniu zwrotów, sprawdzamy też ceny transferowe i optymalizujemy koszty.

Dopłata do odszkodowania

Osobom poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym przysługuje rekompensata pieniężna od ubezpieczyciela. Czasami zostaje ona jednak źle naliczona i wówczas klientom należy się dopłata do odszkodowania OC. Aby dowiedzieć się, czy firma celowo wprowadziła w błąd, najlepiej zgłosić się do odpowiedniej instytucji czy kancelarii, która za nas sprawdzi te informacje.

Usługi księgowe Gdynia

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia rachunkowego, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty biura rachunkowego Abakus z Gdyni. W zakres naszych działań wchodzą między innymi usługi księgowe, prowadzenie spraw kadrowych i płacowych oraz konsultacje księgowe i podatkowea. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, które oczekują obsługi księgowej na najwyższym poziomie. Zapewniamy naszym Klientom pełną poufność i bezpieczeństwo, rzetelność obsługi oraz przystępne warunki współpracy.

Kalkulator walut

Jeśli chcesz kupić, sprzedać lub wymienić swoją jednostkę monetarną, to odwiedź nasz kantor online. Dzięki temu, że nieustannie śledzimy kursy walut, to nasi klienci mają dostęp do bieżących zmian wartości pieniądza. W naszym kantorze oferujemy wymianę złotówek na dolary amerykańskie, euro, funty brytyjskie, korony szwedzkie oraz franki szwajcarskie. Skorzystaj z naszego kalkulatora walut i wymień pieniądze!