Kategorie

Rachunkowość, rynek, prowadzenie firmy

Teczki reklamowe

Centralnym punktem naszej oferty są teczki reklamowe. Możemy je wykonać zgodnie z indywidualnym projektem nabywcy, więc zyskuje on produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Do ich produkcji wykorzystujemy wytrzymałe i oryginalne materiały zapewniające im doskonały wygląd. Jesteśmy przekonani, że nasze teczki reklamowe spełnią oczekiwania wszystkich, dla których liczy się wysoka jakość w przystępnej cenie.

Biuro tłumaczeń

Serdecznie zachęcamy Państwa do współpracy w zakresie ustnych przekładów z dowolnego obszaru. Biuro tłumaczeń Translatium z Wrocławia proponuje między innymi ustne przekłady symultaniczne, konsekutywne jak i wiele innych rozwiązań. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych, rzetelnych usług.

Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Nowoczesne biuro rachunkowe - Abakus serdecznie zaprasza tych z państwa, którzy pragną zwiększyć efektywność rachunkową swoich firm. Nasi bydgoscy eksperci pomogą państwu w prowadzeniu ksiąg podatkowych oraz całej księgowości, jak również zaoferują państwu nowoczesne sposoby prowadzenia finansów. Serdecznie zapraszamy na abakus-bydgoszcz.pl

Wkłady do piór

W naszej ofercie znaleźć można eleganckie i wydajne akcesoria, które można wykorzystywać do długopisów żelowych, ale także jako wkłady do piór kulkowych. Są one praktyczne i zapobiegają wylewaniu się, a wykorzystywane są w niebieskiej lub czarnej barwie, dzięki czemu są funkcjonalne podczas różnych okazji.

Postępowania podatkowe

Nasza kancelaria należy do międzynarodowej grupy zajmującej się doradztwem dla firm. W WTS Saja prowadzimy postępowania podatkowe, a także asystujemy podczas przeprowadzania kontroli. Doradzamy klientom w kwestiach finansowych i reprezentujemy ich podczas procesów skarbowych oraz przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi. Pomagamy także w uzyskaniu urzędowych interpretacji dotyczących należności. Wspieramy obcokrajowców w otrzymywaniu zwrotów, sprawdzamy też ceny transferowe i optymalizujemy koszty.

Biuro rachunkowe Świętokrzyskie

Wiele osób biura rachunkowe kojarzy tylko z obsługą kadrowo-płacową. Jednak dla nas księgowość nie kończy się na codziennych działaniach. To również konieczność wyprowadzenia i uregulowania zaległości, z którymi nie może się uporać wielu przedsiębiorców. W województwie Świętokrzyskim mogą Państwo skorzystać z pomocy ekspertów, którzy służą pomocą i poradą w sprawach rachunkowych. Korzyścią wynikającą ze współpracy z nami jest też cennik zawierający bardzo korzystne dla Państwa warunki finansowe.

Obsługa kadrowo-płacowa Inowrocław

Nasza kancelaria zajmuje się sprawami związanymi z księgowością, świadcząc pomoc zarówno klientom indywidualnym, jak i dużym spółkom. Jedną z naszych specjalizacji jest obsługa kadrowo-płacowa, w ramach której prowadzimy m.in. ewidencję czasu pracy oraz dokumentację rejestracyjną pracowników i zleceniobiorców.

Szkolenie RODO online

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się audytem małych i średnich przedsiębiorstw pod kątem ochrony danych osobowych. Prowadzimy także szkolenie RODO online. Jest to szczególnie interesująca oferta dla firm chcących w krótkim czasie wyedukować swoich pracowników w tym obszarze. Zapraszamy serdecznie!