Kategorie

Rachunkowość, rynek, prowadzenie firmy

Biuro tłumaczeń

Serdecznie zachęcamy Państwa do współpracy w zakresie ustnych przekładów z dowolnego obszaru. Biuro tłumaczeń Translatium z Wrocławia proponuje między innymi ustne przekłady symultaniczne, konsekutywne jak i wiele innych rozwiązań. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych, rzetelnych usług.

Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Nowoczesne biuro rachunkowe - Abakus serdecznie zaprasza tych z państwa, którzy pragną zwiększyć efektywność rachunkową swoich firm. Nasi bydgoscy eksperci pomogą państwu w prowadzeniu ksiąg podatkowych oraz całej księgowości, jak również zaoferują państwu nowoczesne sposoby prowadzenia finansów. Serdecznie zapraszamy na abakus-bydgoszcz.pl

Wkłady do piór

W naszej ofercie znaleźć można eleganckie i wydajne akcesoria, które można wykorzystywać do długopisów żelowych, ale także jako wkłady do piór kulkowych. Są one praktyczne i zapobiegają wylewaniu się, a wykorzystywane są w niebieskiej lub czarnej barwie, dzięki czemu są funkcjonalne podczas różnych okazji.

Postępowania podatkowe

Nasza kancelaria należy do międzynarodowej grupy zajmującej się doradztwem dla firm. W WTS Saja prowadzimy postępowania podatkowe, a także asystujemy podczas przeprowadzania kontroli. Doradzamy klientom w kwestiach finansowych i reprezentujemy ich podczas procesów skarbowych oraz przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi. Pomagamy także w uzyskaniu urzędowych interpretacji dotyczących należności. Wspieramy obcokrajowców w otrzymywaniu zwrotów, sprawdzamy też ceny transferowe i optymalizujemy koszty.

Obsługa kadrowo-płacowa Inowrocław

Nasza kancelaria zajmuje się sprawami związanymi z księgowością, świadcząc pomoc zarówno klientom indywidualnym, jak i dużym spółkom. Jedną z naszych specjalizacji jest obsługa kadrowo-płacowa, w ramach której prowadzimy m.in. ewidencję czasu pracy oraz dokumentację rejestracyjną pracowników i zleceniobiorców.

Ubezpieczenia Gdynia

Poszukujesz zaufanej firmy, która oferuje ubezpieczenia w Gdyni? U nas otrzymasz wsparcie doświadczonego doradcy, który dopasuje najlepsze rozwiązania dla Twojego portfela! Zaufaj profesjonalistom – gwarantujemy elastyczną obsługę oraz atrakcyjne warunki polis. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, jakie korzyści niesie ze sobą kompleksowa oferta, dostosowana do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu - niech nasza polisa stanie się Twoim partnerem na dobre i złe!

Biuro rachunkowe w Bydgoszczy

Pragniemy serdecznie Państwa zaprosić do wizyty na stronie biura Pro-Tax. Odnajdą tam Państwo szczegóły dotyczące świadczonych przez naszą firmę usług oraz wszelkie niezbędne informacje umożliwiające podjęcie decyzji o nawiązaniu z nami współpracy. Pro-Tax to biuro rachunkowe w Bydgoszczy dysponujące bardzo dużym doświadczeniem w swojej branży oraz nieustannie udoskonalające swoją ofertą w celu zaproponowania jak najciekawszych warunków swoim partnerom biznesowym. Więcej informacji na stronie internetowej.

Outsourcing HR

Jesteśmy agencją, która posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu procesów rekrutacji. Naszym klientom polecamy outsourcing HR, który pozwala na częściowe lub całkowite oddelegowanie obowiązków księgowo-personalnych. Rozwiązanie to umożliwia uzyskanie profesjonalnej analizy od zewnętrznego specjalisty i zapewnia skuteczniejsze zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie.