Kategorie

Turystyka

Sala weselna Bydgoszcz

Jeżeli poszukują Państwo luksusowego noclegu w Bydgoszczy, zapraszamy do naszego City Hotelu. Oferujemy doskonale wyposażone kwatery, które z pewnością spełnią wymagania wszystkich naszych gości. Na terenie obiektu znajduje się wiele świetnie wyposażonych miejsc, takich jak siłownia, sauna czy jacuzzi. Zapraszamy gości również do naszej ekskluzywnej restauracji o niezwykle wykwintnym menu. Udostępniamy także sale konferencyjne na spotkania biznesowe oraz uroczystości okolicznościowe, które mogą pomieścić do 500 osób.

Korfu wycieczki fakultatywne

Zapraszamy do słonecznej Grecji, gdzie pogoda jest piękna, kultura bogata, a wypoczynek zawsze najlepszy! Organizujemy wycieczki fakultatywne do Korfu, gdzie wspaniałe połączenie rekreacji z turystyką zabytkową pozwala doskonale spędzać czas i cieszyć się wspaniałościami tego niesamowitego miejsca. Zapraszamy.

Hotel SPA pomorskie

Poszukujecie komfortowego noclegu dla całej rodziny na Kaszubach? Zapraszamy do wyjątkowego, czterogwiazdkowego obiektu, zapewniającego oprócz komfortowych, luksusowych pokojów także szereg atrakcji dla Gości w każdym wieku. Hotel Kiston to między innymi sauny, base i SPA, bar z bilardem, kręgielnia oraz wyjątkowa, spokojna okolica.

Rowy pensjonat

Latino pensjonat to najwyższy komfort oferowany przez pensjonaty w nadmorskiej miejscowości Rowy. W tej polskiej riwierze czeka na Was mnóstwo atrakcji oraz idealne warunki do odpoczynku. Spacerek na plażę, do centrum miasta oraz świetnie wyposażone pokoje - w pensjonacie Latino w Rowach nie sposób nie odpocząć!

Pokoje do wynajęcia Krynica Zdrój

Zajmujemy się działalnością usługową w branży turystycznej, w ramach której umożliwiamy naszym Gościom skorzystanie z naprawdę doskonałego wypoczynku - takiego, dzięki któremu nabiorą sił i który na długo pozostanie w ich pamięci. Wygodne pokoje, pyszne śniadania przygotowane z lokalnych produktów, rodzinna atmosfera - to wszystko czeka na Was w naszym ośrodku.