Kategorie

Turystyka

Sala weselna Bydgoszcz

Jeżeli poszukują Państwo luksusowego noclegu w Bydgoszczy, zapraszamy do naszego City Hotelu. Oferujemy doskonale wyposażone kwatery, które z pewnością spełnią wymagania wszystkich naszych gości. Na terenie obiektu znajduje się wiele świetnie wyposażonych miejsc, takich jak siłownia, sauna czy jacuzzi. Zapraszamy gości również do naszej ekskluzywnej restauracji o niezwykle wykwintnym menu. Udostępniamy także sale konferencyjne na spotkania biznesowe oraz uroczystości okolicznościowe, które mogą pomieścić do 500 osób.

Domki na kaszubach

Urokliwe, wygodne i w pełni wyposażone domki na Kaszubach - to właśnie one są przedmiotem naszej oferty. Jeżeli wybierasz się na wczasy z rodziną lub znajomymi i zależy Ci na tym, aby wybrać się w piękne miejsce, jesteśmy w stanie zapewnić Ci to, czego potrzebujesz. Dołożymy wszelkich starań, aby pobyt u nas był dla Ciebie źródłem długotrwałego zadowolenia. Wejdź na naszą stronę internetową i dowiedz si więcej na temat naszej wyjątkowej propozycji. Jesteśmy pewni, że dzięki nam spędzisz wakacje swoich marzeń.

Wycieczka do Legolandu

Zapewne w dzieciństwie bawiłeś się małymi kolorowymi klockami, które podbiły serca dzieci na całym świecie. Teraz masz okazję, by zobaczyć dzieła architektoniczne w pomniejszonej skali, których głównym budulcem są owe klocki. Wycieczka do Legolandu od lat cieszy się sporym zainteresowaniem. W parku rozrywki znajdują się liczne atrakcje i kolejki górskie. Oprócz głównej atrakcji wyjazd obejmuje także zwiedzanie Kopenhagi i jej największych zabytków.

Korfu wycieczki fakultatywne

Zapraszamy do słonecznej Grecji, gdzie pogoda jest piękna, kultura bogata, a wypoczynek zawsze najlepszy! Organizujemy wycieczki fakultatywne do Korfu, gdzie wspaniałe połączenie rekreacji z turystyką zabytkową pozwala doskonale spędzać czas i cieszyć się wspaniałościami tego niesamowitego miejsca. Zapraszamy.