Kategorie

Elektronika i komputery

Pręty aluminiowe

Oferujemy wysokiej klasy pręty aluminiowe - solidne, trwałe i wysoko jakościowe, które z pewnością przypadną do gustu najbardziej wymagających klientów. Proponujemy je w różnych wersjach, dzięki czemu każdy może znaleźć wśród nich rozwiązania najlepiej spełniające ich oczekiwaniom. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Pompy ciepła opinie

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem profesjonalnych systemów grzewczych. Polecane przez nas pompy ciepła cieszą się coraz większą popularnością. Polecamy je między innymi w wersji powietrznej, gruntowej oraz do CWU. Na stronie internetowej znajdziesz nasze realizacje oraz pozytywne opinie zadowolonych klientów.

projektowanie opakowań produktów

Nie możesz znaleźć kartonowego pudełka, które będzie odpowiednie dla produkowanego przez Ciebie towaru? Przy użyciu naszej aplikacji komputerowej projektowanie opakowań produktów będzie wyjątkowo proste, a Ty sam będziesz mógł stworzyć w technologii 3D idealne pudełko. Aplikacja pozwala na stworzenie ruchomych wizualizacji, po czym zamówienie stworzonego kartonu zostaje zrealizowane.

Oprogramowanie sklepu internetowego

Planujecie Państwo rozszerzyć swoją działalność handlową o świat cyfrowy? W dzisiejszych czasach to działanie wręcz niezbędne. Oprogramowanie sklepu internetowego to w Cstore to główna specjalność, a taka forma kontaktu z klientem umożliwi Wam dużo łatwiejszą promocję marki i zdecydowanie większe zyski.

Obróbka metali Środa Wielkopolska

Nie każde przedsiębiorstwo jest w stanie samodzielnie wykonywać wszystkie elementy każdego ze swoich towarów. Całe szczęście w Środzie Wielkopolskiej znajduje się siedziba naszego zakładu, w której możemy wyręczyć Cie w tworzeniu niektórych części. Obróbka metali to nasza specjalność, dlatego możesz być pewien perfekcyjnego efektu.

Części do destylatorów

Oferta naszego sklepu obejmuje szeroki wybór komponentów serwisowych oraz urządzeń pomiarowych do różnego typu aparatury gorzelniczej. Proponowane przez nas części do destylatorów pozwalają na uzyskanie bardzo czystego ekstraktu. Nasz asortyment to także precyzyjne alkoholomierze oraz specjalistyczne surowce.

drukarki atramentowe hp

Pośród oferowanego przez nas sprzętu biurowego znajdują się między innymi drukarki atramentowe HP. Te urządzenia wielofunkcyjne obsługują wiele formatów, od pocztówkowego do A3+. Umożliwiają wykonanie skanów i kserokopii. To ekonomiczny zamiennik dla urządzeń laserowych, który zwiększy wydajność pracy w Twoim biurze.

Czyszczenie spoin stali nierdzewnej

Specjalnością naszej firmy jest czyszczenie spoin stali nierdzewnej. W tym celu opracowaliśmy własną metodę elektrolizy, która ściąga z polerowanego metalu zgorzelinę tlenkowej. Następnie, dzięki procesowi pasywacji, na powierzchni materiału wytwarzana jest warstwa ochronna, zabezpieczająca go przed korozją.

Profesjonalna narzędziownia

Czy poszukują Państwo rzetelnego producenta form wtryskowych, zdolnego do regularnego dostarczania wyrobów z wysokiej jakości tworzyw sztucznych? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z oferty Precision Mechanics - przedsiębiorstwa, którego częścią jest również profesjonalna narzędziownia. Na jej wyposażeniu znajduje się park maszynowy, wyposażony w zaawansowany technologicznie sprzęt. Duży udział komputerów i sterowania poprzez oprogramowanie pozwala na uzyskanie wymiernych efektów, precyzji oraz doskonałej jakości.

system parkingowy

Nasze rozwiązania docenione zostały już przez wiele podmiotów prywatnych i publicznych. Polecamy, między innymi, zamknięty system parkingowy umożliwiający stałą kontrolę pojazdów przemieszczających się po wydzielonym terenie. Rozwiązanie tego typu to nie tylko infrastruktura zewnętrzna, ale też odpowiednio przygotowana baza danych i wdrożona aplikacja.

Remonty sprężarek olejowych

Maszyny przemysłowe wymagają ciągłego serwisowania, by móc zachować bezpieczeństwo i ciągłość produkcji. Nasza firma świadczy usługi naprawcze sprzętu. Oferujemy remonty sprężarek olejowych oraz innych urządzeń. Kontrolujemy sprawność działania układów, zespołów i części. Zajmujemy się również modernizacją sprzętu na życzenie klienta. Po każdej naprawie udzielamy gwarancji.

głowice myjące

Praca w branży spożywczej wymaga zapewnienia wysokich standardów higieny w strefach produkcyjnych. Głowice myjące z naszej oferty pozwalają na kompleksowe i wygodne czyszczenie zbiorników i kotłów. Elementy natryskowe występują w wersji statycznej lub obrotowych, dzięki czemu można dobrać odpowiednią do wewnętrznych procedur sanitarnych.

Reduktory ciśnienia

W ofercie naszej firmy, której głównym zainteresowaniem od lat jest bezpieczeństwo instalacji gazowych w Państwa domach znajdziecie Państwo liczne regulator ciśnienia, które w zależności od posiadanych funkcji mają odmienne zastosowania. Nasze regulator ciśnienia wyposażone są także w zawory szybko zamykające.

Producent etykiet

Naszą ofertę kierujemy do szeroko rozumianej branży produkcyjnej. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. zakłady mięsne, piekarnie, firmy przetwórcze oraz kosmetyczne. Dlatego mogą być Państwo pewni terminowego zrealizowania zleceń. Przedsiębiorstwo Libeli to profesjonalny producent etykiet termicznych, termotransferowych oraz cyfrowych, które zawsze wiernie odzwierciedlają życzenia klienta oraz szczelnie przylegają do produktu. Poznaj szczegóły działalności na naszej stronie internetowej.

Serwis ploterów

Czy oferujemy wyłącznie narzędzia przemysłowe? Oczywiście, że nie! Swoją wiedzę rozłożyliśmy na różne usługi. Dlatego oprócz dużego sklepu z różnorodnym asortymentem, posiadamy również serwis ploterów, przegląd urządzeń, szkolenia i doradztwo. Niezależnie więc od tego, czego dokładnie potrzebujesz, u nas z pewnością to znajdziesz.

urządzenie pda

Dzięki nowoczesnym narzędziom możesz znacznie szybciej rozkręcić swój biznes. Proponowane przez nas urządzenia PDA to klucz do efektywnej pracy, zarówno w zakresie wydruków, jak i płatności. Nasz sprzęt wyposażony jest w najnowsze technologie, które usprawniają i wygodnie integrują Twoje codzienne zadania, umożliwiając Ci wprowadzenie mobilności i elastyczności do stylu pracy.

automatyka Olsztyn

Szukasz zaufanego dostawcy czujników, regulatorów i styczników? Odwiedź nasz sklep dla automatyka! Z nami, zarówno profesjonalne projekty jak i domowe inwestycje, zyskają na wartości! Oferujemy szeroki wybór urządzeń i komponentów marki Siemens, LG czy Bosch. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień dla klientów z Olsztyna i nie tylko. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w zakresie elektroniki.

Drukarki do nadruku na koszulkach

Na rynku dostępne są różne rodzaje drukarek do nadruku na koszulkach, które różnią się między sobą technologią druku oraz ceną. Najpopularniejsze z nich to drukarki DTG (Direct to Garment), które drukują bezpośrednio na tkaninie, drukarki sublimacyjne, które wymagają specjalnych papierów transferowych oraz drukarki sitodrukowe, które są idealne do druku na dużą skalę. Każda z tych technologii ma swoje zalety i wady, dlatego warto dokładnie przeanalizować potrzeby przed wyborem odpowiedniego urządzenia.