Kategorie

Elektronika i komputery

Pręty aluminiowe

Oferujemy wysokiej klasy pręty aluminiowe - solidne, trwałe i wysoko jakościowe, które z pewnością przypadną do gustu najbardziej wymagających klientów. Proponujemy je w różnych wersjach, dzięki czemu każdy może znaleźć wśród nich rozwiązania najlepiej spełniające ich oczekiwaniom. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Pompy ciepła opinie

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem profesjonalnych systemów grzewczych. Polecane przez nas pompy ciepła cieszą się coraz większą popularnością. Polecamy je między innymi w wersji powietrznej, gruntowej oraz do CWU. Na stronie internetowej znajdziesz nasze realizacje oraz pozytywne opinie zadowolonych klientów.

projektowanie opakowań produktów

Nie możesz znaleźć kartonowego pudełka, które będzie odpowiednie dla produkowanego przez Ciebie towaru? Przy użyciu naszej aplikacji komputerowej projektowanie opakowań produktów będzie wyjątkowo proste, a Ty sam będziesz mógł stworzyć w technologii 3D idealne pudełko. Aplikacja pozwala na stworzenie ruchomych wizualizacji, po czym zamówienie stworzonego kartonu zostaje zrealizowane.

Oprogramowanie sklepu internetowego

Planujecie Państwo rozszerzyć swoją działalność handlową o świat cyfrowy? W dzisiejszych czasach to działanie wręcz niezbędne. Oprogramowanie sklepu internetowego to w Cstore to główna specjalność, a taka forma kontaktu z klientem umożliwi Wam dużo łatwiejszą promocję marki i zdecydowanie większe zyski.

Obróbka metali Środa Wielkopolska

Nie każde przedsiębiorstwo jest w stanie samodzielnie wykonywać wszystkie elementy każdego ze swoich towarów. Całe szczęście w Środzie Wielkopolskiej znajduje się siedziba naszego zakładu, w której możemy wyręczyć Cie w tworzeniu niektórych części. Obróbka metali to nasza specjalność, dlatego możesz być pewien perfekcyjnego efektu.

systemy solarne Łódź

Sporym zainteresowaniem cieszą się obecnie odnawialne źródła energii, wśród których najpopularniejszym rozwiązaniem dla indywidualnych odbiorców są systemy solarne. Montowane chociażby na terenie Łodzi instalacje pozwalają uzyskać spore oszczędności finansowe, a ich montaż, dzięki dotacjom, nie musi być dużym wydatkiem.

Części do destylatorów

Oferta naszego sklepu obejmuje szeroki wybór komponentów serwisowych oraz urządzeń pomiarowych do różnego typu aparatury gorzelniczej. Proponowane przez nas części do destylatorów pozwalają na uzyskanie bardzo czystego ekstraktu. Nasz asortyment to także precyzyjne alkoholomierze oraz specjalistyczne surowce.

drukarki atramentowe hp

Pośród oferowanego przez nas sprzętu biurowego znajdują się między innymi drukarki atramentowe HP. Te urządzenia wielofunkcyjne obsługują wiele formatów, od pocztówkowego do A3+. Umożliwiają wykonanie skanów i kserokopii. To ekonomiczny zamiennik dla urządzeń laserowych, który zwiększy wydajność pracy w Twoim biurze.

Wzorcowanie urządzeń pomiarowych

W naszym laboratorium pomiarowym wykonujemy różnego rodzaju badania kontrolne, takie jak na przykład wzorcowanie urządzeń pomiarowych, np. spektrofotometrów. Realizujemy zlecenia pochodzące na przykład od firm meblarskich. Badamy farby, powłoki i powierzchnie wyznaczonych materiałów oraz stopnie przyczepności posadzek i tynków.

Czyszczenie spoin stali nierdzewnej

Specjalnością naszej firmy jest czyszczenie spoin stali nierdzewnej. W tym celu opracowaliśmy własną metodę elektrolizy, która ściąga z polerowanego metalu zgorzelinę tlenkowej. Następnie, dzięki procesowi pasywacji, na powierzchni materiału wytwarzana jest warstwa ochronna, zabezpieczająca go przed korozją.

Profesjonalna narzędziownia

Czy poszukują Państwo rzetelnego producenta form wtryskowych, zdolnego do regularnego dostarczania wyrobów z wysokiej jakości tworzyw sztucznych? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z oferty Precision Mechanics - przedsiębiorstwa, którego częścią jest również profesjonalna narzędziownia. Na jej wyposażeniu znajduje się park maszynowy, wyposażony w zaawansowany technologicznie sprzęt. Duży udział komputerów i sterowania poprzez oprogramowanie pozwala na uzyskanie wymiernych efektów, precyzji oraz doskonałej jakości.

system parkingowy

Nasze rozwiązania docenione zostały już przez wiele podmiotów prywatnych i publicznych. Polecamy, między innymi, zamknięty system parkingowy umożliwiający stałą kontrolę pojazdów przemieszczających się po wydzielonym terenie. Rozwiązanie tego typu to nie tylko infrastruktura zewnętrzna, ale też odpowiednio przygotowana baza danych i wdrożona aplikacja.

przenośne terminale płatnicze

Przyglądając się spotykanym czasem w sklepach urządzeniom do transakcji zbliżeniowych, nie zastanawiacie się pewnie Państwo zbyt często nad ich rodzajami. Tymczasem firma Spółdzielnia Informatyk oferuje w swoim asortymencie zróżnicowane, stacjonarne i przenośne terminale płatnicze, których dokładną specyfikację można odnaleźć na naszej stronie internetowej. Proponujemy między innymi takie modele jak Verifone, Ingenico czy Hypercom oraz takie udogodnienia jak system cashback (gdy, w powiązaniu z uiszczaniem należności, dajemy możliwość pobrania gotówki ze swojego konta).

Oprawy oświetlenia awaryjnego

W ciągu 19 lat pracy w branży, nasze oprawy oświetlenia awaryjnego zostały zamontowane w ponad 2700 inwestycjach. Nadają się one zarówno do kin i teatrów, sal sportowych czy loftów, jak i do szpitali oraz budynków magazynowych. Ich głównym zadaniem jest umożliwienie szybkiego i bezpiecznego odnalezienia wyjść ewakuacyjnych.

System EAM

Nasze programy opierają się na dwóch głównych zasadach: TPM, czyli całościowym utrzymaniu ruchu oraz PPM - prewencyjnym utrzymaniu ruchu. System EAM obejmuje cały cykl życia maszyny oraz wszystkie jej aspekty. Tego typu narzędzia mogą znacząco wpłynąć na dobre prosperowanie firmy oraz jej sytuację finansową.

Remonty sprężarek olejowych

Maszyny przemysłowe wymagają ciągłego serwisowania, by móc zachować bezpieczeństwo i ciągłość produkcji. Nasza firma świadczy usługi naprawcze sprzętu. Oferujemy remonty sprężarek olejowych oraz innych urządzeń. Kontrolujemy sprawność działania układów, zespołów i części. Zajmujemy się również modernizacją sprzętu na życzenie klienta. Po każdej naprawie udzielamy gwarancji.

Heckermann

Zarządzanie nawet dużym domem z ogrodem nie stanowi problemu przy użyciu inteligentnych sprzętów. Proponujemy produkty firmy Heckermann, w tym lampy do hodowli roślin, urządzenia odstraszające gryzonie oraz specjalne owadobójcze pułapki ze światłem UV. Polecamy także systemy samochodowe, które odstraszą dzikie zwierzęta.

Lenovo ideapad

Szukasz solidnego laptopa do pracy? Lenovo Ideapad to sprzęt klasy biznesowej, który warto rozważyć. Parametry komputera są zoptymalizowane pod wydajność, mobilność i energooszczędność, tak byś mógł w spokoju pracować nawet w podróży. Laptopy tej marki cieszą się dużą popularnością nawet wśród profesjonalnych informatyków.

głowice myjące

Praca w branży spożywczej wymaga zapewnienia wysokich standardów higieny w strefach produkcyjnych. Głowice myjące z naszej oferty pozwalają na kompleksowe i wygodne czyszczenie zbiorników i kotłów. Elementy natryskowe występują w wersji statycznej lub obrotowych, dzięki czemu można dobrać odpowiednią do wewnętrznych procedur sanitarnych.

Aparatura pomiarowa

Dziedziną, w której jesteśmy specjalistami i profesjonalistami - jest aparatura pomiarowa. To przede wszystkim systemy precyzyjne, funkcjonalne i niezawodne w każdej sytuacji. Nasza propozycja została przygotowana specjalnie dla Ciebie. Dlatego właśnie aparatura pomiarowa to niska cena, a wysoka jakość!

Reduktory ciśnienia

W ofercie naszej firmy, której głównym zainteresowaniem od lat jest bezpieczeństwo instalacji gazowych w Państwa domach znajdziecie Państwo liczne regulator ciśnienia, które w zależności od posiadanych funkcji mają odmienne zastosowania. Nasze regulator ciśnienia wyposażone są także w zawory szybko zamykające.

Producent etykiet

Naszą ofertę kierujemy do szeroko rozumianej branży produkcyjnej. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. zakłady mięsne, piekarnie, firmy przetwórcze oraz kosmetyczne. Dlatego mogą być Państwo pewni terminowego zrealizowania zleceń. Przedsiębiorstwo Libeli to profesjonalny producent etykiet termicznych, termotransferowych oraz cyfrowych, które zawsze wiernie odzwierciedlają życzenia klienta oraz szczelnie przylegają do produktu. Poznaj szczegóły działalności na naszej stronie internetowej.

Waga sklepowa z legalizacją

Szukasz firmy mającej na uwadze sugerowane oczekiwania klienta? W takim razie skorzystaj z naszej oferty! Proponujemy zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań każdego klienta. To u nas znajduje się najlepsza waga sklepowa z legalizacją, w bardzo atrakcyjnych cenach i różnorodnych wariantach!

artykuły grzewcze Warszawa

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się przede wszystkim praktyczne instalacje oraz artykuły grzewcze. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w domach czy mieszkaniach, ale również w firmach czy halach produkcyjnych. Działamy również stacjonarnie w lokalu w Warszawie.