Kategorie

Zainteresowania, Inne

Wyposażenie budynków inwentarskich

Witamy w sklepie internetowym horizont.com.pl. Przedstawiamy pastuchy elektryczne dla zwięrząt. Urządzenie składa się z nadajnika i czujnika umieszczonego na ogrodzeniu. Gdy zwierzak przekroczy dozwoloną granicę (ustawioną na przykład zgodnie z linią ogrodzenia), uruchomi się przykry dla niego sygnał dźwiękowy, a w przypadku braku reakcji impuls korekcyjny, który skłoni go do powrotu w dozwoloną strefę. Sprzęt jest w pełni bezpieczny dla zwierząt, pomaga w wytrenowaniu u niego poruszania się po określonym obszarze.

Podkolanówki

Postawiliśmy sobie za cel przygotowanie oferty, która zainteresuje każdą kobietę i będzie w stanie dać jej to, co najlepsze. Firma Fiore ma do zaoferowania wysokogatunkowe i bardzo eleganckie wyroby pończosznicze, wśród których znalazły się m. in. dostępne w wielu kolorach i wzorach podkolanówki damskie.

Parker I.M.

Jeżeli potrzebne Ci profesjonalne pióro do kaligrafii, u nas znajdziesz wyjątkowo atrakcyjną propozycję w tym zakresie. Nasze artykuły są nie tylko trwałe i praktyczne, ale przede wszystkim eleganckie, dzięki czemu prezentują się niezwykle efektownie. Wybierz Parker I.M. z naszej oferty i przekonaj się, że jest ona najlepsza na rynku.

Tanie perfumy

Wiemy jak ważny jest odpowiednio dobrany zapach dla każdej osoby, niezależnie od płci, czy wieku. Dlatego nasze produkty podkreślają naturalne piękno, utrzymując się na skórze przez długi czas. Hurtownia Aga posiada w swoim bogatym asortymencie produkty takich marek, jak Nlue Up, Tiverton, Cote d’Azur, a także Christopher Dark oraz Chat D’. Hurtownia perfum kieruje swoją ofertę do właścicieli butików, niewielkich przedsiębiorstw oraz sprzedawców artykułów kosmetycznych. Nasze magazyny mieszczą się w Bydgoszczy.

Wyroby gumowe

Jeśli potrzebujesz materiałów izolujących to świetnie trafiłeś. MULTI Wyroby Gumowe S. C. proponuje swoim klientom wszelkiego rodzaju wibroizolatory, uszczelki, amortyzatory czy też uszczelki, które świetnie sprawdzą się w każdym silniku lub innym układzie mechanicznym, jako element tłumiący drgania i hałas. Realizowaliśmy już wiele zleceń dla różnych branż, dlatego też nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie i potrafią skalibrować nasze automaty tak, aby wytworzyć produkty o interesujących Państwa wymiarach.