Kategorie

Restauracje, gotowanie

Opłatki na tort

Wszyscy miłośnicy pieczenia koniecznie powinni zaopatrzyć się w akcesoria i dekoracje, za pomocą których możliwe będzie stworzenie najpiękniejszych i najsmaczniejszych wypieków, którym nikt nie będzie w stanie się oprzeć. W szerokim asortymencie przygotowanym przez sklep internetowy Cake Land znajdziecie m. in. fantastyczne opłatki na tort, dzięki którym uda Wam się odpowiednio udekorować świąteczny wypiek i sprawić, aby był on dostosowany do konkretnej okoliczności oraz do upodobań solenizanta.

Glukozamina

Macie Państwo problemy ze stawami czy kośćmi w trakcie codziennego funkcjonowania i zastanawiacie się nad sposobem na to, by znacząco je zminimalizować, a może nawet wyeliminować? Glukozamina plus, jaką znajdziecie w naszej ofercie to preparat, dzięki któremu w praktyczny sposób zatroszczycie się o Wasze ciało. Zawiera on w sobie między innymi liczne dodatki oraz witaminy, co pozwoli Wam na całościowe odświeżenie Waszego organizmu. Znajdziecie też u nas grzybki reishi, zieloną herbatę czy krzem.

catering na wesele Łódź

Oferowana przez nas sala bankietowa to idealne miejsce na różnego rodzaju imprezy, takie jak: wesele, studniówkę, uroczystości rodzinne i wiele, wiele innych. Proponujemy dodatkowo profesjonalny catering i atrakcyjne warunki współpracy, które z pewnością spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Zapraszamy!

Foremki aluminiowe

Nasza atrakcyjna oferta jest skierowana w szczególności do firm oraz osób związanych z branżą spożywczą oraz gastronomiczną. Kreis Pack to producent praktycznych opakowań jednorazowych, takich jak plastikowe pojemniki do przechowywania jedzenia. W ofercie znaleźć można również foremki aluminiowe, nadające się na przykład do przyrządzania posiłków w piekarniku. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo rozwiązania w wielu różnych rozmiarach oraz kształtach. Ponadto jesteśmy także w stanie przygotować produkt na indywidualne zamówienie.