Kategorie

Restauracje, gotowanie

Opłatki na tort

Wszyscy miłośnicy pieczenia koniecznie powinni zaopatrzyć się w akcesoria i dekoracje, za pomocą których możliwe będzie stworzenie najpiękniejszych i najsmaczniejszych wypieków, którym nikt nie będzie w stanie się oprzeć. W szerokim asortymencie przygotowanym przez sklep internetowy Cake Land znajdziecie m. in. fantastyczne opłatki na tort, dzięki którym uda Wam się odpowiednio udekorować świąteczny wypiek i sprawić, aby był on dostosowany do konkretnej okoliczności oraz do upodobań solenizanta.

Glukozamina

Macie Państwo problemy ze stawami czy kośćmi w trakcie codziennego funkcjonowania i zastanawiacie się nad sposobem na to, by znacząco je zminimalizować, a może nawet wyeliminować? Glukozamina plus, jaką znajdziecie w naszej ofercie to preparat, dzięki któremu w praktyczny sposób zatroszczycie się o Wasze ciało. Zawiera on w sobie między innymi liczne dodatki oraz witaminy, co pozwoli Wam na całościowe odświeżenie Waszego organizmu. Znajdziecie też u nas grzybki reishi, zieloną herbatę czy krzem.

Catering dietetyczny Łódź

Prowadzimy bistro w Zgierzu koło Łodzi, w którym przygotowujemy doskonały catering dietetyczny. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów, którzy bardzo często wracają do nas z kolejnymi zamówieniami. Jesteśmy przekonani, że nasze jedzenie i sprawna obsługa oczaruje wszystkich Państwa gości. Zapraszamy!

catering na wesele Łódź

Oferowana przez nas sala bankietowa to idealne miejsce na różnego rodzaju imprezy, takie jak: wesele, studniówkę, uroczystości rodzinne i wiele, wiele innych. Proponujemy dodatkowo profesjonalny catering i atrakcyjne warunki współpracy, które z pewnością spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Zapraszamy!