Kategorie

Zdrowe żywienie i catering

Niechciana ciąża

Sposobem na zapobieganie niechcianej ciąży jest oczywiście antykoncepcja. Najbardziej skuteczne są pigułki, plastry oraz prezerwatywy. Te ostatnie są także ważne z innych powodów, wśród których niechciana ciąża nie jest na pierwszym miejscu. Prezerwatywy pozwalają uchronić się przed wieloma chorobami, jakimi można zarazić się drogą płciową.

Rehabilitacja po mastektomii

W Centrum Medycznym Karpacz S.A. możecie Panie podejmować rehabilitację po mastektomii. Do naszego ośrodka przyjmujemy pacjentki komercyjne jak również w ramach kontraktu z NFZ. Ćwiczenia po amputacji piersi są bardzo ważne dlatego, aby zachować jak najdłużej sprawność w ręce po operowanej stronie. Nacięcia, zbliznowacenie oraz zrosty często ograniczają ruchomość ramienia. Znacznie spada również siła mięśniowa w dłoni. Ćwiczenia z naszymi fizjoterapeutami pozwalają odzyskać dawny zasięg ruchu ramieniem i siłę.

Gastroskopia Białystok

W obecnych czasach u każdego człowieka po 30. roku życia można zauważyć zmiany przedchorobowe w kręgosłupie. Wypadanie dysku może być spowodowane innymi chorobami osłabiającymi układ kostno-mięśniowy człowieka: reumatyzmem, rwą kulszową, bóle kolan, osteoporozą, skoliozą, zwyrodnieniem stawów. Leczy się je podobnie jak dyskopatię. Endoproteza daje możliwość na rehabilitację wszystkich pacjentów. Rehabilitacja kolana nie jest rzeczą prostą, ale również nie jest niemożliwa. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego z naszym centrum, które oferuje usługi rehabilitacyjne, jak i diagnostyczne.

psycholog Warszawa

W Centrum Dialog czeka na Państwa wykwalifikowany psycholog. Warszawa jest miastem, w którym znajdą Państwo naszą placówkę. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pomocy będą Państwo mogli wreszcie uporać się z wszelkimi swoimi problemami, a także uzyskać skuteczną pomoc i poradę. Zapraszamy do jednej z naszych placówek.

detoks Warszawa

Nasze napoje są nie tylko bogate w witaminy, minerały i przeciwutleniacze, ale także wyjątkowo smaczne. Koktajle owocowe dostarczą Ci niezbędną porcję składników, które nie tylko przyśpieszają przemianę materii, ale także wzmacniają organizm i chronią go przed przeziębieniem. Posiadamy soki m.in. z mango, banana czy truskawki.

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny wszak dba o ciało. A dbając o ciało, dbamy o duszę. Pracujemy także na wspaniałe samopoczucie każdego dnia. Czyli mamy bardzo słuszne cele. Nie możemy zapomnieć o tym, że pomocny będzie nam w owych fitnessowych ćwiczeniach pewien sprzęt. Rehabilitacyjny sposób podejścia do ciała niemalże gwarantuje nam wyborne rezultaty.

Wypełnianie zmarszczek

Zabieg mający wygładzić skórę polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej, zwanej potocznie botoksem. Takie wypełnienie zmarszczek może być stosowane między brwiami, na czole czołowych i kurzych łapkach. Zabieg stosowany jest także podczas leczenia bruksizmu, czyli mimowolnego odruchu zgrzytania zębami.

Likwidacja pleśni

Oferujemy Państwu produkty, dzięki którym możliwe jest pozbycie się m.in. złowonnych gazów oraz likwidacja pleśni. Proces dezodoryzacji może być stosowany m.in. do odświeżania oczek wodnych czy altanek ogrodowych, w których mogą gromadzić się nieprzyjemne zapachy i wilgoć, szczególnie po okresie zimowym.

Monitory medyczne

Nowoczesna technologia zapewnia komfortową pracę lekarzowi i zwiększa bezpieczeństwo leczenia pacjenta. Wśród oferowanych przez nas urządzeń mamy monitory medyczne, które idealnie sprawdzą się w gabinetach stomatologicznych. Są odporne na oblanie wodą, co może się przytrafić w trakcie płukania jamy ustnej podczas zabiegu.

Psychiatria Warszawa Śródmieście

Niezależnie od podłoża problemu psychicznego, emocjonalnego, postaramy się dostarczyć recepty na zmianę negatywnego stanu rzeczy. W naszej poradni w Warszawie, przyjmują specjaliści różnych dziedzin, w tym: psychiatra, seksuolog, psychoterapeuta i geriatra. Dzięki temu możemy pomóc podczas leczenia depresji spowodowanej problemami w małżeństwie, utratą bliskiej osoby, nieprzyjemnymi efektami starzenia. Umożliwiamy udział w terapiach indywidualnych, dla par, dla seniorów. Doradzamy w procesie zdrowienia.