Kategorie

Zdrowe żywienie i catering

Niechciana ciąża

Sposobem na zapobieganie niechcianej ciąży jest oczywiście antykoncepcja. Najbardziej skuteczne są pigułki, plastry oraz prezerwatywy. Te ostatnie są także ważne z innych powodów, wśród których niechciana ciąża nie jest na pierwszym miejscu. Prezerwatywy pozwalają uchronić się przed wieloma chorobami, jakimi można zarazić się drogą płciową.

Rehabilitacja po mastektomii

W Centrum Medycznym Karpacz S.A. możecie Panie podejmować rehabilitację po mastektomii. Do naszego ośrodka przyjmujemy pacjentki komercyjne jak również w ramach kontraktu z NFZ. Ćwiczenia po amputacji piersi są bardzo ważne dlatego, aby zachować jak najdłużej sprawność w ręce po operowanej stronie. Nacięcia, zbliznowacenie oraz zrosty często ograniczają ruchomość ramienia. Znacznie spada również siła mięśniowa w dłoni. Ćwiczenia z naszymi fizjoterapeutami pozwalają odzyskać dawny zasięg ruchu ramieniem i siłę.

psycholog Warszawa

W Centrum Dialog czeka na Państwa wykwalifikowany psycholog. Warszawa jest miastem, w którym znajdą Państwo naszą placówkę. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pomocy będą Państwo mogli wreszcie uporać się z wszelkimi swoimi problemami, a także uzyskać skuteczną pomoc i poradę. Zapraszamy do jednej z naszych placówek.

detoks Warszawa

Nasze napoje są nie tylko bogate w witaminy, minerały i przeciwutleniacze, ale także wyjątkowo smaczne. Koktajle owocowe dostarczą Ci niezbędną porcję składników, które nie tylko przyśpieszają przemianę materii, ale także wzmacniają organizm i chronią go przed przeziębieniem. Posiadamy soki m.in. z mango, banana czy truskawki.

Wypełnianie zmarszczek

Zabieg mający wygładzić skórę polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej, zwanej potocznie botoksem. Takie wypełnienie zmarszczek może być stosowane między brwiami, na czole czołowych i kurzych łapkach. Zabieg stosowany jest także podczas leczenia bruksizmu, czyli mimowolnego odruchu zgrzytania zębami.

Likwidacja pleśni

Oferujemy Państwu produkty, dzięki którym możliwe jest pozbycie się m.in. złowonnych gazów oraz likwidacja pleśni. Proces dezodoryzacji może być stosowany m.in. do odświeżania oczek wodnych czy altanek ogrodowych, w których mogą gromadzić się nieprzyjemne zapachy i wilgoć, szczególnie po okresie zimowym.

Monitory medyczne

Nowoczesna technologia zapewnia komfortową pracę lekarzowi i zwiększa bezpieczeństwo leczenia pacjenta. Wśród oferowanych przez nas urządzeń mamy monitory medyczne, które idealnie sprawdzą się w gabinetach stomatologicznych. Są odporne na oblanie wodą, co może się przytrafić w trakcie płukania jamy ustnej podczas zabiegu.

Psychiatria Warszawa Śródmieście

Niezależnie od podłoża problemu psychicznego, emocjonalnego, postaramy się dostarczyć recepty na zmianę negatywnego stanu rzeczy. W naszej poradni w Warszawie, przyjmują specjaliści różnych dziedzin, w tym: psychiatra, seksuolog, psychoterapeuta i geriatra. Dzięki temu możemy pomóc podczas leczenia depresji spowodowanej problemami w małżeństwie, utratą bliskiej osoby, nieprzyjemnymi efektami starzenia. Umożliwiamy udział w terapiach indywidualnych, dla par, dla seniorów. Doradzamy w procesie zdrowienia.

Międzynarodowy transport osób chorych

Zdarza się, że pacjent leżący w jednym szpitalu wymaga przewiezienia do innej placówki. W takich sytuacjach wykorzystywany jest międzynarodowy transport osób chorych. Jego usługi świadczone są wszystkim pacjentom bez względu na ich stan zdrowia. Klienci mogą również wybrać czy w przewożącej ich karetce będzie tylko ratownik medyczny, czy również lekarz.

chirurg plastyczny

Jesteśmy nowoczesną kliniką zajmującą się przeprowadzaniem zabiegów i różnego rodzaju operacji z zakresu medycyny estetycznej. Naszym pacjentkom proponujemy pomniejszanie lub powiększanie piersi, korekcje nosa, podbródka, czy też uszu, a także liposukcję. Nasz chirurg plastyczny może zająć się również likwidowaniem zmarszczek oraz powiększaniem ust. Zapewniamy najwyższe standardy opieki oraz pełne zadowolenie z efektów poprawy urody. Nasza placówka medyczna znajduje się w Białymstoku. Pomagamy zwalczyć kompleksy!

Endoskopy olympus

Jesteśmy przedsiębiorstwem o wąskiej specjalizacji, co pozwala skupić nam się bardzo szczegółowo na prowadzonych działaniach. Głównym obszarem naszej firmy jest oferta serwisowa. Naprawiamy endoskopy oraz innego rodzaju przyrządy medyczne, w tym wykonujemy prace naprawcze sprzętu marki Olympus. Przyjmujemy zgłoszenia z całej Polski.

Ubrania medyczne damskie

Ubrania medyczne są zabezpieczeniem przed wirusami. Wedle Państwa życzenia oczywiście, możemy umieścić logo Państwa firmy na tej odzieży, co, być może jeżeli osoby postronne się zetkną na ubrania medyczne, pozytywnie wpłynie na jej rozreklamowanie. Jesteśmy jak najbardziej otwarci na Państwa propozycje. Chętnie podejmiemy się wykonania każdego zamówienia. Jesteśmy solidną firmą, która nie rzuca słów na wiatr. Oferujemy odzież wysokiej jakości, dotrzymujemy terminów i proponujemy bardzo konkurencyjne ceny.