Kategorie

Zdrowe żywienie i catering

Hurtownia przypraw

Jesteśmy firmą, która od 30 lat dostarcza artykuły spożywcze. Nasza doskonale wyposażona hurtownia przypraw oferuje produkty naturalne, koncentraty, a także gotowe mieszanki do wędlin. Proponujemy między innymi anyż, bazylię, suszone buraki, smażoną cebulę, a także chrzan. Dużym zainteresowaniem cieszy się także cynamon oraz cząber.

kolagen natywny

Marzysz o zdrowej skórze twarzy o dużej jędrności i wyraźnym owalu? Koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu Lifeshop. Prezentujemy tam innowacyjny kolagen natywny marki Colway - produkt o szeregu działań ujędrniających i odmładzających. Kosmetyk wzbogacony został o substancje aktywne, które wspierają naturalne wytwarzanie tkanki łącznej. Żel pobudza komórki naszego ciała do aktywnego działania. Stymuluje on pracę komórek macierzystych i zapobiega fotostarzeniu, przy jednoczesnym ujednolicaniu kolorytu.

Korony porcelanowe i implanty

O zęby należy dbać w każdym wieku, dlatego tak ważna jest higiena jamy ustnej, a także wizyty u dentysty. W naszej pracy specjalizujemy się w wykonywaniu uzupełnień zębowych, takich jak korony porcelanowe i implanty. Dzięki temu uśmiech może być równy, a płytka zębowa śnieżnobiała. Taka odbudowa zębowa powstaje z trwałych materiałów.

Onkolog Wrocław

Gabinet lekarski z Wrocławia świadczy wsparcie, jeśli chodzi o choroby nowotworowe. Możliwe jest skorzystanie z pomocy lekarza, jakim jest onkolog. Gabinet świadczy także pomoc związaną z chirurgią i dermatologią estetyczną, zarówno jeśli chodzi o dzieci, jak i dorosłych. Na miejscu przyjmuje również urolog.

Dom opieki łódzkie

Większość osób w podeszłym wieku z biegiem lat potrzebuje coraz większej uwagi oraz pomocy w codziennych czynnościach. Dom opieki, mieszczący się na terenie województwa łódzkiego, to miejsce, w którym każdy senior otrzyma niezbędną pomoc doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

Psycholog dziecięcy Bydgoszcz

Ciężko wytłumaczyć, dlaczego się tak dzieje. Być może ma to związek z naszą nieufnością do tego zawodu. Często niesprawiedliwie jest oceniany zawód psycholog dziecięcy. Bydgoszcz jednak postanowiła udowodnić, że nasze stereotypowe myślenie jest błędne i zorganizowała dzień pod hasłem - Twoim przyjacielem jest psycholog. Bydgoszcz słynie z akcji, których celem jest pokazanie ludziom znanych zawodów od tzw. kuchni.

Psychoterapia psychodynamiczna

Podczas spotkania terapeuty z pacjentem dochodzi do kontaktu wzrokowego, na którym opiera się całe badanie. Psychoterapia psychodynamiczna to wyrażanie swoich myśli i zbudowanie na nich hipotezy dotyczącej społecznych zachować pacjenta. Dzięki temu można je zidentyfikować i nazwać. Wszystko to może pozwolić ostatecznie wdrożyć zmiany prowadzące do ewentualnej poprawy funkcjonowania na polu psychicznym i społecznym.

Chirurg Oświęcim

W centrum medycznym Medi-Sfera w Oświęcimiu przyjmują lekarze różnorodnych specjalności. Chirurg prowadzi konsultacje w zakresie leczenia operacyjnego schorzeń wszelkiego rodzaju. Niektóre zabiegi przeprowadzane są w warunkach ambulatoryjnych, w ramach tzw. chirurgii jednego dnia. Wszelkie zmiany skórne czy defekty ciała powinny być skonsultowane z lekarzem specjalistą. Dokładna diagnostyka wraz z badaniami histopatologicznymi pozwala rozpoznać chorobę i podjąć skuteczne metody jej zwalczania. Rejestracja pod numerem telefonu.

Podnośniki elektryczne Wrocław

Sprawowanie opieki nad leżącymi pacjentami powinno być wspierane odpowiednim sprzętem, który ułatwi pielęgnację i rehabilitację. Nasza wypożyczalnia urządzeń medycznych mieści się we Wrocławiu. Wynajmujemy podnośniki elektryczne, łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe oraz wózki inwalidzkie.

Rak złośliwy tarczycy

U osób, które były przez jakiś czas eksponowane na silne promieniowanie, przeżyły wybuch bomby atomowej bądź przeszły radioterapię w okolicach szyi, ryzyko wystąpienia nowotworu gwałtownie wzrasta. Rak złośliwy tarczycy częściej występuje u kobiet niż u mężczyzn. Pierwszym krokiem do rozpoznania zajętych tkanek jest badanie ultrasonograficzne.

Medycyna naturalna

Sprzedajemy suplementy i witaminy przeznaczone do uzupełniania codziennej diety. Medycyna naturalna służy przede wszystkim zmianie nawyków żywieniowych i dostarczeniu organizmowi odpowiednich wartości odżywczych. Na stronie znajdziesz m.in. zestawy koktajli warzywnych wspomagające odchudzanie i oczyszczanie organizmu.

Zdrowa dieta

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się opracowywaniem zdrowej diety. Pozwala ona nie tylko na zrzucenie wagi, ale również na zadbanie o swoją formę. Oferujemy 7-dniowy jadłospis, który jest opracowywany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb na konkretne składniki. Dzięki temu dieta będzie efektywna.

Staza taktyczna

Kiedyś widoczna wśród żołnierzy-medyków, obecnie obowiązkowa wśród wyposażenia pozostałych służb. Staza taktyczna znajdująca się na tej stronie służy do tamowania sporych krwotoków, które spowodowane są zranieniem kończyny lub przeprowadzoną amputacją. Jej budowa umożliwia założenie i zaciśnięcie opaski nawet jedną ręką.