Kategorie

Zdrowe żywienie i catering

Hurtownia przypraw

Jesteśmy firmą, która od 30 lat dostarcza artykuły spożywcze. Nasza doskonale wyposażona hurtownia przypraw oferuje produkty naturalne, koncentraty, a także gotowe mieszanki do wędlin. Proponujemy między innymi anyż, bazylię, suszone buraki, smażoną cebulę, a także chrzan. Dużym zainteresowaniem cieszy się także cynamon oraz cząber.

kolagen natywny

Marzysz o zdrowej skórze twarzy o dużej jędrności i wyraźnym owalu? Koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu Lifeshop. Prezentujemy tam innowacyjny kolagen natywny marki Colway - produkt o szeregu działań ujędrniających i odmładzających. Kosmetyk wzbogacony został o substancje aktywne, które wspierają naturalne wytwarzanie tkanki łącznej. Żel pobudza komórki naszego ciała do aktywnego działania. Stymuluje on pracę komórek macierzystych i zapobiega fotostarzeniu, przy jednoczesnym ujednolicaniu kolorytu.

Korony porcelanowe i implanty

O zęby należy dbać w każdym wieku, dlatego tak ważna jest higiena jamy ustnej, a także wizyty u dentysty. W naszej pracy specjalizujemy się w wykonywaniu uzupełnień zębowych, takich jak korony porcelanowe i implanty. Dzięki temu uśmiech może być równy, a płytka zębowa śnieżnobiała. Taka odbudowa zębowa powstaje z trwałych materiałów.

Onkolog Wrocław

Gabinet lekarski z Wrocławia świadczy wsparcie, jeśli chodzi o choroby nowotworowe. Możliwe jest skorzystanie z pomocy lekarza, jakim jest onkolog. Gabinet świadczy także pomoc związaną z chirurgią i dermatologią estetyczną, zarówno jeśli chodzi o dzieci, jak i dorosłych. Na miejscu przyjmuje również urolog.

Dom opieki łódzkie

Większość osób w podeszłym wieku z biegiem lat potrzebuje coraz większej uwagi oraz pomocy w codziennych czynnościach. Dom opieki, mieszczący się na terenie województwa łódzkiego, to miejsce, w którym każdy senior otrzyma niezbędną pomoc doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

Psycholog dziecięcy Bydgoszcz

Ciężko wytłumaczyć, dlaczego się tak dzieje. Być może ma to związek z naszą nieufnością do tego zawodu. Często niesprawiedliwie jest oceniany zawód psycholog dziecięcy. Bydgoszcz jednak postanowiła udowodnić, że nasze stereotypowe myślenie jest błędne i zorganizowała dzień pod hasłem - Twoim przyjacielem jest psycholog. Bydgoszcz słynie z akcji, których celem jest pokazanie ludziom znanych zawodów od tzw. kuchni.

Psychoterapia psychodynamiczna

Podczas spotkania terapeuty z pacjentem dochodzi do kontaktu wzrokowego, na którym opiera się całe badanie. Psychoterapia psychodynamiczna to wyrażanie swoich myśli i zbudowanie na nich hipotezy dotyczącej społecznych zachować pacjenta. Dzięki temu można je zidentyfikować i nazwać. Wszystko to może pozwolić ostatecznie wdrożyć zmiany prowadzące do ewentualnej poprawy funkcjonowania na polu psychicznym i społecznym.

Podnośniki elektryczne Wrocław

Sprawowanie opieki nad leżącymi pacjentami powinno być wspierane odpowiednim sprzętem, który ułatwi pielęgnację i rehabilitację. Nasza wypożyczalnia urządzeń medycznych mieści się we Wrocławiu. Wynajmujemy podnośniki elektryczne, łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe oraz wózki inwalidzkie.

Rak złośliwy tarczycy

U osób, które były przez jakiś czas eksponowane na silne promieniowanie, przeżyły wybuch bomby atomowej bądź przeszły radioterapię w okolicach szyi, ryzyko wystąpienia nowotworu gwałtownie wzrasta. Rak złośliwy tarczycy częściej występuje u kobiet niż u mężczyzn. Pierwszym krokiem do rozpoznania zajętych tkanek jest badanie ultrasonograficzne.

Staza taktyczna

Kiedyś widoczna wśród żołnierzy-medyków, obecnie obowiązkowa wśród wyposażenia pozostałych służb. Staza taktyczna znajdująca się na tej stronie służy do tamowania sporych krwotoków, które spowodowane są zranieniem kończyny lub przeprowadzoną amputacją. Jej budowa umożliwia założenie i zaciśnięcie opaski nawet jedną ręką.

Psychoterapia cena

W naszym katalogu ofert znajdziesz szeroką gamę specjalistów z dziedziny psychoterapii, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą są w stanie przynieść ulgę dla umysłu. 'Psychoterapia cena' jest często elementem, który budzi wiele wątpliwości, ale nic nie powinno odstraszać od decyzji o dbaniu o siebie. U nas znajdziesz dostępne pakiety sesji, które dostosowywane są do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Pomożemy Ci znaleźć rozwiązania dostępne dla każdego, niezależnie od budżetu, bo zdrowie psychiczne jest inwestycją, która zawsze się opłaca.

Kolagen z ryb

Świeżość, która trwa! Nasza firma oferuje najwyższą jakość suplementów, które naturalnie i skutecznie wspierają Twoją skórę, włosy i paznokcie. Wydobywamy go z czystych, oceanicznych głębin, zadając sobie trud, aby zapewnić Ci najczystszy, najbardziej efektywny produkt. Kolagen z ryb pozwala zachować młody wygląd i sprężystość skóry, ale przede wszystkim jest symbolem naszego zaangażowania w dostarczanie Ci najwyższej jakości produktów. Doświadcz różnicy z nami!

recepta online

Polska infrastruktura informatyczna umożliwia lekarzom przepisywanie leków pacjentom podczas konsultacji zdalnych lub osobistych. Recepta online jest wystawiana w formie unikalnego kodu przez SMS lub e-mail, który następnie przedstawia w aptece do zrealizowania. Farmaceuta wprowadza kod do systemu, co umożliwia weryfikację i realizację przepisanych leków.

Kardiolog Oświęcim

Zawał serca w dzisiejszych czasach określany jest chorobą cywilizacyjną. Duży stres, szybkie tempo życia, natłok obowiązków oraz nieprawidłowa dieta - to wszystko negatywnie odbija się na układzie krwionośnym i najważniejszym mięśniu w naszym organizmie. Kardiolog jest lekarzem, którego zadaniem jest poradnictwo oraz badanie pacjentów skarżących się na objawy typowe dla chorób krążenia. Wizyta możliwa jest po uprzednim zarejestrowaniu się. Dane kontaktowe zamieszczono na stronie internetowej placówki.

Poradnia ortopedyczna Białystok

Nasz zespół złożony z lekarzy z różnych dziedzin medycyny. Nasza poradnia ortopedyczna w Białymstoku zajmuje się również problemami ze stawami, szkieletami oraz mięśniami. Prowadzimy e-wizyty i można się z nami skontaktować poprzez numer telefonu podany na stronie lub nasz adres mailowy, który również się tam znajduje.