Kategorie

Rodzina i młodzież

Szkoła języka angielskiego Warszawa

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych Szkoła Metodystów przygotowała wyjątkowe kursy angielskiego. Warszawa - tutaj znajduje się nasza siedziba i właśnie tutaj będą Państwo mogli skorzystać z niepowtarzalnej okazji nauczenia się sprawnego posługiwania językiem angielskim, który dla wielu wciąż jest językiem całkowicie nieznanym.

Serwis dla rodziców

U nas darmowy dostęp do bazy, która zawiera całą masę wiedzy mającej pomóc Ci w wychowaniu swojego dziecka. Nasz serwis dla rodziców podpowie Ci, gdzie wybrać się z dzieckiem do kina, w jakim sklepie kupisz ubranka, które wytrzymają wiele zabawa czy eventy, które nauczą Twoją pociechę interakcji z rówieśnikami.

Szczotki do włosów dla niemowląt

Zadbaj o główkę swojego malca! Oferujemy szczotki do włosów dla niemowląt z drewnianą oprawą. Do ich stworzenia wykorzystano naturalne kozie włosie, które jest bardzo miękkie - przez co idealnie sprawdza się w kontakcie z delikatną skórą małego dziecka. Warto również dodać, że nasz produkt jest przydatny w przypadku walki z ciemieniuchą.

akcesoria dla niemowlaka

Wiemy, jak ważne jest dla Was dziecko, dlatego przygotowaliśmy produkty, które wesprą Was na co dzień. Proponujemy różnorodne akcesoria dla niemowlaka, w których skład wchodzą m.in. ochraniacz na łóżeczko, etui na butelki czy nawilżacz powietrza parowy, dzięki któremu możliwe będzie zlikwidowanie nawet 99% bakterii.