Kategorie

Rodzina i młodzież

akcesoria dla niemowlaka

Wiemy, jak ważne jest dla Was dziecko, dlatego przygotowaliśmy produkty, które wesprą Was na co dzień. Proponujemy różnorodne akcesoria dla niemowlaka, w których skład wchodzą m.in. ochraniacz na łóżeczko, etui na butelki czy nawilżacz powietrza parowy, dzięki któremu możliwe będzie zlikwidowanie nawet 99% bakterii.

Wózki dla lalek

Dziewczynki od najmłodszych lat przygotowują się do bycia matkami, niańcząc, karmiąc i przewijając swoje zabawkowe dzieci. Prezentowane przez nas wózki dla lalek pozwolą im jeszcze lepiej wczuć się w te rolę. Wszystkie modele posiadają przekładaną rączkę i obrotowe podwozie, dzięki czemu lekko się je prowadzi, można także bez problemu przekształcić je w wygodne spacerówki. Do większości dołączone jest także nosidełko, kolorowa pościel, oraz torba na akcesoria. Posiadamy także komplety z interaktywnymi lalkami.

Akcesoria do łóżeczka

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż różnego rodzaju tekstyliów dla dzieci. W ofercie znajdują się liczne akcesoria do łóżeczka i wózka wykonane są z miękkich materiałów z wypełnieniem hipoalergicznym. Uzupełnieniem naszego asortymentu są kocyki i pościele. Dysponujemy ogromnym wyborem kolorów, wzorów i rozmiarów.

Rożek niemowlęcy dla chłopca

To jeden z najważniejszych elementów w wyprawce dla dziecka. Rożek niemowlęcy dla chłopca możesz kupić w naszym sklepie internetowym w aż siedmiu wzorach, na przykład: klasyczny szary, niebieski, beżowy, zielony, czarny, w pandy, samoloty, piłki, skutery, żyrafy, leopardy, misie czy rośliny. Dzięki temu bez problemu dopasujesz do swoich upodobań.

Obowiązkowa matura z matematyki

Matura z matematyki to obowiązkowy egzamin kończący naukę w szkole średniej. Składa się z zadań z różnych dziedzin matematycznych, takich jak algebra, geometria, analiza matematyczna, statystyka i rachunek prawdopodobieństwa. Ma na celu ocenę poziomu wiedzy i umiejętności matematycznych uczniów oraz ich gotowości do dalszego kształcenia. Przygotowanie do egzaminu wymaga regularnej nauki, rozwiązywania zadań i korzystania z podręczników i materiałów edukacyjnych - wejdź na nasza stronę i zobacz kursy przygotowujące do tego egzaminu.

Rekrutacja do przedszkoli

Jak pewnie wiedzą wszyscy rodzice dzieci w wieku od 3 do 5 lat, trwa właśnie rekrutacja do przedszkoli. Zapraszamy zatem do wyjątkowego, miejsca dla dzieci, w którym będą one mogły rozwijać się i odkrywać świat w gronie rówieśników i pod opieką wykwalifikowanej kadry. Przedszkole Euklides w sosnowcu położone jest w spokojnej okolicy, wśród zieleni, a w jego ofercie znajduje się szeroki wybór ciekawych zajęć i atrakcji sportowych, artystycznych (muzycznych, teatralnych czy plastycznych) oraz językowych i programistycznych.