Kategorie

Rodzina i młodzież

akcesoria dla niemowlaka

Wiemy, jak ważne jest dla Was dziecko, dlatego przygotowaliśmy produkty, które wesprą Was na co dzień. Proponujemy różnorodne akcesoria dla niemowlaka, w których skład wchodzą m.in. ochraniacz na łóżeczko, etui na butelki czy nawilżacz powietrza parowy, dzięki któremu możliwe będzie zlikwidowanie nawet 99% bakterii.

Wózki dla lalek

Dziewczynki od najmłodszych lat przygotowują się do bycia matkami, niańcząc, karmiąc i przewijając swoje zabawkowe dzieci. Prezentowane przez nas wózki dla lalek pozwolą im jeszcze lepiej wczuć się w te rolę. Wszystkie modele posiadają przekładaną rączkę i obrotowe podwozie, dzięki czemu lekko się je prowadzi, można także bez problemu przekształcić je w wygodne spacerówki. Do większości dołączone jest także nosidełko, kolorowa pościel, oraz torba na akcesoria. Posiadamy także komplety z interaktywnymi lalkami.

Materac rehabilitacyjny

Aby bezpiecznie i komfortowo wykonywać ćwiczenia gimnastyczne w warunkach domowych, trzeba zadbać o odpowiednie zorganizowanie przestrzeni. Warto wyposażyć się w materac rehabilitacyjny, który jest antypoślizgowy i łatwy do utrzymania w czystości. Może również zostać wykonany w kilku opcjach kolorystycznych.

Akcesoria do łóżeczka

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż różnego rodzaju tekstyliów dla dzieci. W ofercie znajdują się liczne akcesoria do łóżeczka i wózka wykonane są z miękkich materiałów z wypełnieniem hipoalergicznym. Uzupełnieniem naszego asortymentu są kocyki i pościele. Dysponujemy ogromnym wyborem kolorów, wzorów i rozmiarów.

Klocki Sluban

Układanki wykonane z różnego typu materiałów od zawsze są jednymi z popularniejszych zabawek wśród dzieci. My to wiemy, dlatego w naszym asortymencie znajdują się między innymi klocki Sluban, których układanie to doskonały pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem. Układanki te mają u nas wiele wersji i przedstawiają na przykład maszyny budowlane, samochody, a także różne obiekty.

klocki dla dzieci

Idziesz z wizytą do znajomych, którzy mają kilkuletniego syna lub kilkuletnią córkę i chcesz sprawić im ładny prezent? Odwiedź nasz sklep online, w którym znajdziesz liczne klocki dla dzieci. Są to zabawy edukacyjne, które rozwijają mózg maluchów, pobudzają wyobraźnię i zwiększają kreatywność, a także zdolności przestrzenne.

Nauka języka online

Oferowana przez nasz serwis nauka języka online to konkurencyjne rozwiązania, kierowane do każdej osoby, zainteresowaniem podniesieniem swojego poziomu umiejętności! Wszelkie kursy przez internet dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań uczestników . Przychodząc do nas wybierasz najlepszą drogę! Zapisz się na próbną lekcję.