Kategorie

Rodzina i młodzież

Szkoła języka angielskiego Warszawa

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych Szkoła Metodystów przygotowała wyjątkowe kursy angielskiego. Warszawa - tutaj znajduje się nasza siedziba i właśnie tutaj będą Państwo mogli skorzystać z niepowtarzalnej okazji nauczenia się sprawnego posługiwania językiem angielskim, który dla wielu wciąż jest językiem całkowicie nieznanym.

akcesoria dla niemowlaka

Wiemy, jak ważne jest dla Was dziecko, dlatego przygotowaliśmy produkty, które wesprą Was na co dzień. Proponujemy różnorodne akcesoria dla niemowlaka, w których skład wchodzą m.in. ochraniacz na łóżeczko, etui na butelki czy nawilżacz powietrza parowy, dzięki któremu możliwe będzie zlikwidowanie nawet 99% bakterii.

Zabawki dla dzieci i niemowląt

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo interesujące elementy, rozwijające inteligencję najmłodszych. Klientom proponujemy dydaktyczne zabawki dla dzieci i niemowląt, które zostały wykonane w 100% z bezpiecznych materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem, w którym znaleźć można między innymi takie produkty, jak: lalki, klocki czy integracyjne gry dla całej rodziny. Zachęcamy rodziców i opiekunów do przejrzenia całej naszej oferty!

narzuty na łóżeczko

Urządzając pokój dziecięcy, warto zadbać o estetykę i praktyczność wybieranych dodatków. Obie te cechy posiadają nasze narzuty na łóżeczko, które są dwustronne, pikowane i świetnie się komponują z innymi akcesoriami. W kolekcji znajdziecie zarówno nienachalne minimalistyczne wzory, jak i żywsze kolory i ornamenty.