Kategorie

Fotografia, promocja, wiadomości

Pieczątki Warszawa

To właśnie nasza firma oferuje najlepsze pieczątki, czy stemple. Pamiętaj, to właśnie Zakład Mechaniczny WAGRAF proponuje najwyższą jakość i atrakcyjne warunki współpracy! Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania i dobre materiały, dlatego możemy Państwu zaoferować wyłącznie najlepsze produkty. Zapraszamy serdecznie!

http://www.coperteo.pl/

Zależy Państwu na tym, by korespondencja wysyłana przez Wasze przedsiębiorstwo do współpracujących podmiotów bądź klientów wyróżniała się ciekawą grafiką? W zakresie działalności firmy Coperteo realizujemy profesjonalne firmowe koperty z nadrukiem, na których umieścimy między innymi Wasze logo bądź dowolny inny zamówiony wzór. Znajdziecie u nas ich modele o zróżnicowanych wielkościach - między innymi C6 i B5. Stacjonarna siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się zaś w Zabierzowie - zapraszamy!

Drukarnia offsetowa Łódź

Jeśli poszukujecie Państwo miejsca, w którym za jednym niemalże razem zdołacie wykonać wszystkie z potrzebnych elementów promocyjnych i gadżetów reklamowych, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Łódzkiej drukarni Polistar. W ciągu wielu lat swojej działalności nauczyliśmy się, jak istotnym narzędziem komunikacji firmy z otoczeniem są materiały doskonale odzwierciedlające wizerunek marki. Nasza drukarnia offsetowa umożliwia stworzenie wizytówek, kalendarzy, podkładów biurkowych i wielu innych.

Paparazzi Fashion hurtownia

Ergonomiczna witryna oraz niezwykle funkcjonalny sklep z mnóstwem opcji przeglądania — tak w skrócie opisać można stronę internetową Paparazzi Fashion. Hurtownia odzieży pod tym adresem to miejsce, w którym czeka na ciebie nieprzebrana liczba atrakcyjnych propozycji odzieżowych, dla których inspirację stanowią światowe wybiegi.

Banery Lublin

W ofercie usług proponowanych przez naszą drukarnię znajduje się realizacja projektów różnorodnych materiałów reklamowych. Jesteśmy w stanie wydrukować banery reklamowe w kilku różnych formatach. Proponujemy Państwu billboardy w wersji podświetlanej, odblaskowej i z efektem lustra weneckiego. Zapraszamy do naszej siedziby w Lublinie, by zamówić usługę.

Nagrania lektorskie

Oferta firmy obejmuje podłożenie głosu pod reklamy telewizyjne i internetowe, audiobooki, bajki animowane oraz różnego rodzaju materiały edukacyjne. Firma realizuje nagrania lektorskie z wykorzystaniem sprzętu gwarantującego wysoką jakość dźwięku. Posiada w swojej bazie szeroki wybór głosów damskich, męskich oraz dziecięcych.

Dom mediowy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Pracownikami naszego instytutu są doświadczeni audytorzy mający za sobą wiele lat praktyki w reklamie. Zakres naszej działalności obejmuje między innymi rozmowy oraz negocjacje warunków, jakie oferuje w zakresie kampanii reklamowych dom mediowy. Oferujemy także usługi z monitoringu prasy i telewizji oraz przeprowadzamy profesjonalne audyty. Dodatkowo, skontrolujemy i zoptymalizujemy Twoje wydatki przeznaczane na reklamę oraz dokonamy benchmarkingu cenowo-jakościowego.