Kategorie

Fotografia, promocja, wiadomości

Pieczątki Warszawa

To właśnie nasza firma oferuje najlepsze pieczątki, czy stemple. Pamiętaj, to właśnie Zakład Mechaniczny WAGRAF proponuje najwyższą jakość i atrakcyjne warunki współpracy! Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania i dobre materiały, dlatego możemy Państwu zaoferować wyłącznie najlepsze produkty. Zapraszamy serdecznie!

Drukarnia offsetowa Łódź

Jeśli poszukujecie Państwo miejsca, w którym za jednym niemalże razem zdołacie wykonać wszystkie z potrzebnych elementów promocyjnych i gadżetów reklamowych, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Łódzkiej drukarni Polistar. W ciągu wielu lat swojej działalności nauczyliśmy się, jak istotnym narzędziem komunikacji firmy z otoczeniem są materiały doskonale odzwierciedlające wizerunek marki. Nasza drukarnia offsetowa umożliwia stworzenie wizytówek, kalendarzy, podkładów biurkowych i wielu innych.

Dom mediowy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Pracownikami naszego instytutu są doświadczeni audytorzy mający za sobą wiele lat praktyki w reklamie. Zakres naszej działalności obejmuje między innymi rozmowy oraz negocjacje warunków, jakie oferuje w zakresie kampanii reklamowych dom mediowy. Oferujemy także usługi z monitoringu prasy i telewizji oraz przeprowadzamy profesjonalne audyty. Dodatkowo, skontrolujemy i zoptymalizujemy Twoje wydatki przeznaczane na reklamę oraz dokonamy benchmarkingu cenowo-jakościowego.

Promocja firmy

Wiesz czym jest promocja firmy? Jeżeli chcesz w skuteczny sposób wypromować swoją działalność, warto abyś zainwestował w tworzone przez nas filmy reklamowe. Sova Studio stawia przede wszystkim na pełne zadowolenie swoich klientów, dlatego każde zlecenie realizuje na najwyższym, możliwym poziomie. Warto skontaktować się bezpośrednio z nami, aby przekonać się, że działamy profesjonalnie i z pasją. Nagrania poddajemy obróbce, dodajemy do nich tematyczny podkład muzyczny i składamy w całość, która jest oryginalną promocją firmy. Zapraszamy!

Zdjęcia do prasy Warszawa

Jesteśmy firmą, której jednym z zadań jest wykonywanie filmów z wydarzeń kulturalnych. Dostarczamy zdjęcia do prasy, filmów oraz programów rozrywkowych, a także serwisów sportowych i informacyjnych. Współpracujemy z telewizjami regionalnymi oraz krajowymi. Aktualizujemy treści do godziny rozpoczęcia materiału. Działamy w Warszawie.

Introligatornia Warszawa

Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy, która specjalizuje się we wszelkiego rodzaju pracach poligraficznych związanych z oprawianiem czy wykończeniem. Nasza introligatornia wykona dla Państwa foliowanie matowe, lakierowanie UV, a także hot stamping (złocenie oraz srebrzenie). Przyjmujemy również zlecenia indywidualne.

Wyświetlacze LED

Przedsiębiorstwo Carl LedTechnology sprzedaje także znakomite wyświetlacze LED o unikalnych możliwościach wykorzystania. Systemy tych produktów opartych na specjalnej siatce wykorzystywane mogą być w dużym zakresie między innymi w budownictwie. Sklep internetowy LedTechnology zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Foliowanie samochodów

Zabezpieczenie lakieru jest bardzo ważne dla utrzymania estetyki i wartości samochodu. Jednym z popularnych sposobów na zabezpieczenie lakieru jest foliowanie samochodów. Ta metoda polega na przyklejeniu specjalnej folii ochronnej na całą powierzchnię samochodu, która chroni lakier przed zarysowaniami, kamieniami i promieniowaniem UV. Foliowanie samochodów daje również możliwość zmiany koloru samochodu bez konieczności lakierowania, co może być korzystne dla osób, które chcą zmienić wygląd swojego samochodu. Dzięki tej metodzie, samochód może zachować swój wygląd na dłużej, co przekłada się na jego wartość na rynku. Overall, foliowanie samochodów jest efektywną metodą zabezpieczenia lakieru oraz możliwością zmiany wyglądu samochodu.