Kategorie

wernisaże, wystawy

wynajem projektorów

Tylko w naszym asortymencie znajduje się tak wyjątkowy, solidny oraz profesjonalny projektor BenQ, który odznacza się najlepszą jakością! To sprzęt, który zdobył już popularność, nie tylko na polskim rynku. Oferujemy tylko sprawdzone i przede wszystkim najlepsze rozwiązania dla wszystkich naszych klientów. Proponujemy wynajem projektorów BenQ oraz innych znanych marek, które odznaczają się niezawodnością w każdej sytuacji. Jeśli interesuje Cię wypożyczenie lub dłogoterminowy leasing najlepszego sprzętu, w bardzo atrakcyjnej cenie - zgłoś się do nas! Serdecznie zapraszamy.

Księgarnia internetowa

Księgarnia internetowa Rambler Press jest wyróżniającym się miejscem w sieci, gdzie znaleźć można zaskakująco duży zakres pozycji, często również trudno dostępnych. Istotnym jest również fakt, iż w naszej księgarni internetowej niezmiennie królują bardzo konkurencyjne ceny za każdą z prezentowanych pozycji.

Zespół na wesele

Skorzystaj z naszej oferty i wsłuchaj się w niezwykłe brzmienie. Zespół na wesele to przecież również doskonały animator, który odpowiedzialny jest za organizację dodatkowych zabaw oraz zachęcanie wszystkich do aktywnej rozrywki. Podejmując się z nami współpracy możesz być spokojny - wszyscy będą się bawić do białego rana.