Kategorie

wernisaże, wystawy

Fotograf Toruń

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą gammą usług fotograficznych prowadzonych przez http://www.modry.pl/. Jesteśmy pewni, że oferowana przez nas fotografia rodzinna i dziecięca przypadnie Państwu do gustu. Do każdego przydzielonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie, wykonując zdjęcia, które zachwycą Was jakością wykonania. Fotografia ślubna i rodzinna wykona przez nasze studio na pewno stanie się ważną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzin naszej siedziby w Toruniu lub witryny internetowej online.

wynajem projektorów

Tylko w naszym asortymencie znajduje się tak wyjątkowy, solidny oraz profesjonalny projektor BenQ, który odznacza się najlepszą jakością! To sprzęt, który zdobył już popularność, nie tylko na polskim rynku. Oferujemy tylko sprawdzone i przede wszystkim najlepsze rozwiązania dla wszystkich naszych klientów. Proponujemy wynajem projektorów BenQ oraz innych znanych marek, które odznaczają się niezawodnością w każdej sytuacji. Jeśli interesuje Cię wypożyczenie lub dłogoterminowy leasing najlepszego sprzętu, w bardzo atrakcyjnej cenie - zgłoś się do nas! Serdecznie zapraszamy.

Księgarnia internetowa

Księgarnia internetowa Rambler Press jest wyróżniającym się miejscem w sieci, gdzie znaleźć można zaskakująco duży zakres pozycji, często również trudno dostępnych. Istotnym jest również fakt, iż w naszej księgarni internetowej niezmiennie królują bardzo konkurencyjne ceny za każdą z prezentowanych pozycji.