Kategorie

wernisaże, wystawy

wynajem projektorów

Tylko w naszym asortymencie znajduje się tak wyjątkowy, solidny oraz profesjonalny projektor BenQ, który odznacza się najlepszą jakością! To sprzęt, który zdobył już popularność, nie tylko na polskim rynku. Oferujemy tylko sprawdzone i przede wszystkim najlepsze rozwiązania dla wszystkich naszych klientów. Proponujemy wynajem projektorów BenQ oraz innych znanych marek, które odznaczają się niezawodnością w każdej sytuacji. Jeśli interesuje Cię wypożyczenie lub dłogoterminowy leasing najlepszego sprzętu, w bardzo atrakcyjnej cenie - zgłoś się do nas! Serdecznie zapraszamy.

Księgarnia internetowa

Księgarnia internetowa Rambler Press jest wyróżniającym się miejscem w sieci, gdzie znaleźć można zaskakująco duży zakres pozycji, często również trudno dostępnych. Istotnym jest również fakt, iż w naszej księgarni internetowej niezmiennie królują bardzo konkurencyjne ceny za każdą z prezentowanych pozycji.

Twórczość zespołu MaKsim

Nasza grupa muzyczna działa od wielu lat w branży weselnej i rozrywkowej oraz wykonuje piosenki polskie, rosyjskie i ukraińskie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego, zawierającą twórczość zespołu MaKsim - płyty z utworami muzycznymi i aranżacjami, a także kubki i czapki z naszym logo.

Literatura science fiction

Fantastyka może przyjmować różne oblicza - od heroicznych walk ze smokami i magii aż po wizje dystopijnej przyszłości oprawione w podróże kosmiczne i zaawansowane technologie. Literatura science fiction dostępna w naszej księgarni to trzymające w napięciu opowieści o zmaganiach międzygalaktycznych imperiów.

skup podręczników

Właśnie kończysz szkołę? A może Twoje dziecko przechodzi do kolejnej klasy? Niezależnie od sytuacji, jeśli jesteś w posiadaniu niepotrzebnych już książek, sprawdź naszą ofertę! W ramach naszej działalności prowadzimy m.in. skup podręczników szkolnych. Dzięki tej opcji pozbędziesz się zalegających książek i otrzymasz środki na np. pozyskanie kolejnych.

Żywica do odlewów

Szukasz nowej, artystycznej inspiracji? Żywica do odlewów jest często wybierana przez przedstawicieli sztuki i nie tylko. To produkt transparentny, który można barwić różnymi pigmentami. Po wyschnięciu powierzchnia, do której użyto produktu, wyróżnia się twardością i połyskiem, a także odpornością na promienie UV.