Kategorie

wernisaże, wystawy

Studio fotograficzne

Od kiedy sprzęt do robienia zdjęć i filmów stał się ogólnodostępny, a konkurencja w branży zacięta, profesjonaliści poszukują dobrze zaopatrzonych miejsc do pracy i realizacji swoich koncepcji. Nasze studio fotograficzne mieszczące się w Warszawie oferuje wynajem powierzchni, aparatów, kamer, lamp oraz pomoc doświadczonych asystentów.

Fotograf Toruń

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą gammą usług fotograficznych prowadzonych przez http://www.modry.pl/. Jesteśmy pewni, że oferowana przez nas fotografia rodzinna i dziecięca przypadnie Państwu do gustu. Do każdego przydzielonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie, wykonując zdjęcia, które zachwycą Was jakością wykonania. Fotografia ślubna i rodzinna wykona przez nasze studio na pewno stanie się ważną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzin naszej siedziby w Toruniu lub witryny internetowej online.

Dziurkacz brzegowy

Rękodzielnicy, którzy zajmują się scrapbookingiem oraz innymi formami twórczości plastycznej, chętnie odwiedzają naszą stronę internetową i zaopatrują się w kreatywne produkty. Dziurkacze brzegowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, ponieważ pozwalają na uzyskanie świetnych efektów dekoracyjnych. Posiadają estetyczną i solidną obudowę. Specjalne matryce precyzyjnie wycinają kształty z kolorowych papierów, takie jak aniołki, serduszka, zwierzątka, kwiaty i gałązki. Dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.