Kategorie

wernisaże, wystawy

wynajem projektorów

Tylko w naszym asortymencie znajduje się tak wyjątkowy, solidny oraz profesjonalny projektor BenQ, który odznacza się najlepszą jakością! To sprzęt, który zdobył już popularność, nie tylko na polskim rynku. Oferujemy tylko sprawdzone i przede wszystkim najlepsze rozwiązania dla wszystkich naszych klientów. Proponujemy wynajem projektorów BenQ oraz innych znanych marek, które odznaczają się niezawodnością w każdej sytuacji. Jeśli interesuje Cię wypożyczenie lub dłogoterminowy leasing najlepszego sprzętu, w bardzo atrakcyjnej cenie - zgłoś się do nas! Serdecznie zapraszamy.

skup podręczników

Właśnie kończysz szkołę? A może Twoje dziecko przechodzi do kolejnej klasy? Niezależnie od sytuacji, jeśli jesteś w posiadaniu niepotrzebnych już książek, sprawdź naszą ofertę! W ramach naszej działalności prowadzimy m.in. skup podręczników szkolnych. Dzięki tej opcji pozbędziesz się zalegających książek i otrzymasz środki na np. pozyskanie kolejnych.

Żywica do odlewów

Szukasz nowej, artystycznej inspiracji? Żywica do odlewów jest często wybierana przez przedstawicieli sztuki i nie tylko. To produkt transparentny, który można barwić różnymi pigmentami. Po wyschnięciu powierzchnia, do której użyto produktu, wyróżnia się twardością i połyskiem, a także odpornością na promienie UV.

Studio grafiki 3D

Studio grafiki 3D jest miejscem, w którym tworzone są niesamowite trójwymiarowe obrazy i animacje. Dzięki zaawansowanym narzędziom i technologii, artyści w studio grafiki 3D są w stanie przenieść swoje wizje na ekran w sposób wyjątkowo realistyczny. Korzystając z różnych programów komputerowych, tworzą trójwymiarowe modele postaci, krajobrazów i obiektów, które wyglądają jakby były prawdziwe. Grafika 3D jest powszechnie stosowana w branży filmowej, gier komputerowych, architekturze i reklamie. Studio grafiki 3D to miejsce, w którym powstają niezapomniane wizualne efekty, które wzbogacają nasze doświadczenie wizualne.