Kategorie

Prawo, podatki, windykacja

Prawnik Kraków

Witaj w kancelarii Radcy Prawni Wolff & Sieniawski w Krakowie. U nas znajdziesz pełną obsługę prawną w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, farmaceutycznego, podatkowego, windykacji należności, pracy i innych. Sporządzamy wnioski i różne dokumenty dla sądu, opinie, reprezentujemy naszych klientów na rozprawach. Firmy zachęcamy do skorzystania z opcji stałej obsługi prawnej. Uczestniczymy również w negocjacjach i mediacjach biznesowych. Prawnik służy pomocą całemu społeczeństwu.

Usuwanie zapachów

Przedmiotem działalności naszej firmy jest sprzątanie po zgonach. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy profesjonalnie i skutecznie, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jeżeli zależy Ci na tym, aby skorzystać z najlepszej oferty na m.in. usuwanie zapachów po śmierci, zgłoś się do nas, a spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania.

Adwokat Pruszków

Zarówno Klienci z Pruszkowa, jak i Warszawy mogą skorzystać z pełnej obsługi prawnej adwokata Dariusza Makulca. Nasza Kancelaria zajmuje się przygotowaniem i prowadzeniem spraw dotyczących nie tylko prawa cywilnego, gospodarczego lub karnego. Uczestniczymy również w życiu firm i spółek - od początku, czyli od momentu ich założenia, poprzez dynamiczny rozwój (fuzje, transakcje biznesowe, spory ze związkami zawodowymi, etc.), aż po moment likwidacji działalności. Udzielamy także kompleksowych porad.

agencje celne

Zajmujemy się zarówno przygotowaniem dokumentacji, jak i reprezentowaniem klientów przed odpowiednimi organami - jako agencja celna zajmujemy się wspieraniem na każdym etapie międzynarodowej wymiany towarów. Doradzamy w kwestiach logistycznych przedsiębiorcom z każdej branży, wspieramy od samego początku aż do odprawy. Naszymi klientami są i małe, i duże firmy - każdej z nich pomagamy znaleźć sposoby na zminimalizowanie kosztów. Zajmujemy się także pisaniem odwołań i wniosków. W odprawach pomagamy przez całą dobę.

Prawo spółek

Zajmujemy się szeroko rozumianym zagadnieniem, jakim jest prawo spółek. Jedną z usług przez nas świadczonych jest doradztwo w wybraniu jak najlepszej formy prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Udzielamy także różnego rodzaju pomocy, np. przygotowujemy statuty oraz umowy, a także dokonujemy ich rejestracji.

Radca prawny Nowy Sącz

Ta kancelaria adwokacka świadczy pomoc osobom fizycznym oraz podmiotom działalności gospodarczej z różnych branż. Każdy z zatrudnionych w tej nowosądeckiej firmie adwokat oraz radca prawny kieruje się w swoim postępowaniu zasadami etyki zawartymi w kodeksie właściwym dla swojego zawodu. Siedziba kancelarii znajduje się w samym centrum miasta.

Profesjonalna ochrona

Kompleksowa i bardzo profesjonalna ochrona osób i mienia. Korzystaj z usług tylko sprawdzonych agencji. Polegaj na doświadczeniu i wieloletniej praktyce w ochronie osób i ich dóbr. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się szczegółowo z naszą pełną ofertą działań. Zachęcamy gorąco do współpracy z naszą firmą.

Detektyw do spraw rozwodowych

Jeśli w waszym małżeństwie od dłuższego czasu nie układa się dobrze, być może stanęła między wami trzecia osoba. Jeśli masz podejrzenia co do zdrady, ale brak Ci dowodów, detektyw do spraw rozwodowych chętnie pomoże Ci zebrać materiały świadczące na Twoją korzyść. Następnie będziesz mógł przedstawić je w sądzie.

sporządzanie dokumentów

Pracujący w naszej kancelarii notariusz specjalizuje się w działalności, takiej jak sporządzanie dokumentów o charakterze prawnym. Jesteśmy w stanie przygotować akty, protokoły, testamenty, pełnomocnictwa, wpisy, wypisy, wyciągi czy poświadczenia. Nasze usługi obejmują również doręczanie oświadczeń, a także przechowywanie pieniędzy oraz papierów wartościowych. Pracujemy w dni robocze, ale umożliwiamy też spotkanie z Klientem w innym, dogodnym dla niego terminie.

Zachowek

Jeśli chcecie Państwo sprawdzić uregulowania prawne, które pozwalają na uzyskiwanie świadczenia, jakim jest zachowek zapraszamy do skorzystania z informacji, jakie znajdziecie Państwo na naszym portalu. Zachowek to ściśle uregulowane świadczenie, które przeznaczone jest dla określonej grupy osób. Wszelkie szczegóły znajdują się na naszej stronie, gdzie możecie Państwo korzystać z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów, którzy służą fachową poradą, by pomóc Państwu przetrwać ten trudny czas.

Domy zajęte przez komornika na sprzedaż Wielkopolskie

Interesują cię licytacje nieruchomości przejętych za długi? Możesz kupić domy zajęte przez komornika na sprzedaż w województwie wielkopolskim. Obwieszczenia o licytacjach znajdują się na stronie internetowych. W przypadku odwołania licytacji, również na stronie pojawi się komunikat. Dowiesz się też, kto nie może uczestniczyć w licytacji.