Kategorie

Prawo, podatki, windykacja

Radca prawny

Wsparcie radcy prawnego okazuje się niezbędne w wielu sytuacjach. Począwszy od konieczności przygotowania odpowiedzi na otrzymany pozew, poprzez przygotowania do rozprawy, skończywszy na ostatecznym uporządkowaniu wszystkich spraw oraz odniesieniu się do wydanego wyroku - wszystkie te czynności weźmie na siebie nasza Kancelaria z biurem w Katowicach. Mogą Państwo liczyć także na profesjonalne porady prawne, które pozwolą rozwiać wszelkie wątpliwości dotykające kwestii merytoryczno-proceduralnych.

Prawnik Kraków

Witaj w kancelarii Radcy Prawni Wolff & Sieniawski w Krakowie. U nas znajdziesz pełną obsługę prawną w dziedzinie prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, farmaceutycznego, podatkowego, windykacji należności, pracy i innych. Sporządzamy wnioski i różne dokumenty dla sądu, opinie, reprezentujemy naszych klientów na rozprawach. Firmy zachęcamy do skorzystania z opcji stałej obsługi prawnej. Uczestniczymy również w negocjacjach i mediacjach biznesowych. Prawnik służy pomocą całemu społeczeństwu.

Usuwanie zapachów

Przedmiotem działalności naszej firmy jest sprzątanie po zgonach. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy profesjonalnie i skutecznie, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jeżeli zależy Ci na tym, aby skorzystać z najlepszej oferty na m.in. usuwanie zapachów po śmierci, zgłoś się do nas, a spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania.

Adwokat Pruszków

Zarówno Klienci z Pruszkowa, jak i Warszawy mogą skorzystać z pełnej obsługi prawnej adwokata Dariusza Makulca. Nasza Kancelaria zajmuje się przygotowaniem i prowadzeniem spraw dotyczących nie tylko prawa cywilnego, gospodarczego lub karnego. Uczestniczymy również w życiu firm i spółek - od początku, czyli od momentu ich założenia, poprzez dynamiczny rozwój (fuzje, transakcje biznesowe, spory ze związkami zawodowymi, etc.), aż po moment likwidacji działalności. Udzielamy także kompleksowych porad.

agencje celne

Zajmujemy się zarówno przygotowaniem dokumentacji, jak i reprezentowaniem klientów przed odpowiednimi organami - jako agencja celna zajmujemy się wspieraniem na każdym etapie międzynarodowej wymiany towarów. Doradzamy w kwestiach logistycznych przedsiębiorcom z każdej branży, wspieramy od samego początku aż do odprawy. Naszymi klientami są i małe, i duże firmy - każdej z nich pomagamy znaleźć sposoby na zminimalizowanie kosztów. Zajmujemy się także pisaniem odwołań i wniosków. W odprawach pomagamy przez całą dobę.

Prawo spółek

Zajmujemy się szeroko rozumianym zagadnieniem, jakim jest prawo spółek. Jedną z usług przez nas świadczonych jest doradztwo w wybraniu jak najlepszej formy prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Udzielamy także różnego rodzaju pomocy, np. przygotowujemy statuty oraz umowy, a także dokonujemy ich rejestracji.

Radca prawny Nowy Sącz

Ta kancelaria adwokacka świadczy pomoc osobom fizycznym oraz podmiotom działalności gospodarczej z różnych branż. Każdy z zatrudnionych w tej nowosądeckiej firmie adwokat oraz radca prawny kieruje się w swoim postępowaniu zasadami etyki zawartymi w kodeksie właściwym dla swojego zawodu. Siedziba kancelarii znajduje się w samym centrum miasta.

Prawo opiekuńcze Warszawa

Świadczymy pomoc klientom indywidualnym. Prawo opiekuńcze stanowi jeden z obszarów, w ramach której nasza warszawska kancelaria udziela doradztwa, prowadzi sprawy oraz podejmuje się reprezentacji przed właściwymi organami. Sprawy, które prowadzimy, dotyczą m.in. rozwodu, separacji, władzy rodzicielskiej czy alimentów.

Adwokat rozwody Warszawa

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych ze stolicy oraz okolicznych miejscowości, dla których otworem stoi nasza Kancelaria Prawna w centrum Warszawy. Rozwody to sprawy, które adwokat Filip Domagalski wraz z zespołem prowadzi najczęściej. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta, udzielamy porad, sporządzamy i opiniujemy dokumentację procesową, składamy apelacje, pisma, zażalenia. Ponadto bierzmy czynny udział w negocjacjach na etapie przedsądowym, a także twardo bronimy interesów klienta podczas rozprawy.

Profesjonalna ochrona

Kompleksowa i bardzo profesjonalna ochrona osób i mienia. Korzystaj z usług tylko sprawdzonych agencji. Polegaj na doświadczeniu i wieloletniej praktyce w ochronie osób i ich dóbr. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się szczegółowo z naszą pełną ofertą działań. Zachęcamy gorąco do współpracy z naszą firmą.

Ochrona osiedli Warszawa

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z propozycji naszej firmy, jaką obejmuje ochrona osiedli na terenie Warszawy. Warszawa jest miastem, w którym znajdą Państwo jeden z oddziałów naszej firmy. Wśród naszych usług jest między innymi zabezpieczenie mienia oraz osób, konwojowanie wartości, czy też monitoring przeprowadzony na doskonałej jakości sprzęcie monitorującym. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych profesjonalnych usług, jakie świadczy nasza firma. Zapewniamy o najwyższej jakości usług w każdym z miast, w jakich znajduje się nasza firma.

Detektyw do spraw rozwodowych

Jeśli w waszym małżeństwie od dłuższego czasu nie układa się dobrze, być może stanęła między wami trzecia osoba. Jeśli masz podejrzenia co do zdrady, ale brak Ci dowodów, detektyw do spraw rozwodowych chętnie pomoże Ci zebrać materiały świadczące na Twoją korzyść. Następnie będziesz mógł przedstawić je w sądzie.