Kategorie

Prawo, podatki, windykacja

Radca prawny

Wsparcie radcy prawnego okazuje się niezbędne w wielu sytuacjach. Począwszy od konieczności przygotowania odpowiedzi na otrzymany pozew, poprzez przygotowania do rozprawy, skończywszy na ostatecznym uporządkowaniu wszystkich spraw oraz odniesieniu się do wydanego wyroku - wszystkie te czynności weźmie na siebie nasza Kancelaria z biurem w Katowicach. Mogą Państwo liczyć także na profesjonalne porady prawne, które pozwolą rozwiać wszelkie wątpliwości dotykające kwestii merytoryczno-proceduralnych.

Prawnik Kraków

Jeśli potrzebny Ci prawnik to zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez kancelarię Wolff & Sieniawski. Ta uznana i szanowana marka, oferuje usługi na najwyższym poziomie. Skorzystaj już teraz z kompleksowej pomocy prawnej, świadczonej na rzecz osób fizycznych. Jeśli szukasz prawnika lub radcy prawnego to ta oferta jest dla Ciebie. Nie czekaj i wybierz profesjonalistów z Krakowa!

Usuwanie zapachów

Przedmiotem działalności naszej firmy jest sprzątanie po zgonach. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy profesjonalnie i skutecznie, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jeżeli zależy Ci na tym, aby skorzystać z najlepszej oferty na m.in. usuwanie zapachów po śmierci, zgłoś się do nas, a spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania.

Wywóz śmieci

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z gospodarką odpadami na terenie Bydgoszczy. Zapewniamy wywóz śmieci, gruzu i odpadów budowlanych, ale nie tylko. Podejmujemy się także czyszczenia kanalizacji oraz mechanicznego zamiatania dróg i placów. Świadczymy również całodobowe wsparcie hydrauliczne i kanalizacyjne.

Adwokat Pruszków

Zarówno Klienci z Pruszkowa, jak i Warszawy mogą skorzystać z pełnej obsługi prawnej adwokata Dariusza Makulca. Nasza Kancelaria zajmuje się przygotowaniem i prowadzeniem spraw dotyczących nie tylko prawa cywilnego, gospodarczego lub karnego. Uczestniczymy również w życiu firm i spółek - od początku, czyli od momentu ich założenia, poprzez dynamiczny rozwój (fuzje, transakcje biznesowe, spory ze związkami zawodowymi, etc.), aż po moment likwidacji działalności. Udzielamy także kompleksowych porad.

Notariusz

Jednym z najczęściej spotykanych problemów prawnych osób prywatnych jest kwestia niedopatrzeń podatkowych oraz płatniczych. Jednak, nie zawsze wynika to z zaniedbań, ale z niewiedzy dotyczącej tego, co może okazać się niezbędnym do uiszczenia wraz zakupem lub sprzedażą na przykład nieruchomości. Notariusz Anna Osman-Sorek dostarcza swoim Klientom rozwiązań kompleksowych oraz w pełni dostosowanych do biznesowych potrzeb.

Agencja celna

Zajmujemy się zarówno przygotowaniem dokumentacji, jak i reprezentowaniem klientów przed odpowiednimi organami - jako agencja celna zajmujemy się wspieraniem na każdym etapie międzynarodowej wymiany towarów. Doradzamy w kwestiach logistycznych przedsiębiorcom z każdej branży, wspieramy od samego początku aż do odprawy. Naszymi klientami są i małe, i duże firmy - każdej z nich pomagamy znaleźć sposoby na zminimalizowanie kosztów. Zajmujemy się także pisaniem odwołań i wniosków. W odprawach pomagamy przez całą dobę.