Kategorie

Uprawnienia i kursy zawodowe

Kurs ADR Śląsk

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób rozszerzyć zakres usług transportowych, to doskonałym sposobem jest podjęcie się przewozu materiałów uznanych za niebezpieczne. Takie działanie wymagają jednak wzmożonej ostrożności oraz uprawnień wymaganych przez międzynarodowe prawo transportowe. Z podstawowymi dyrektywami zapoznawani są uczestnicy kurs ADR. Nasz ośrodek przeprowadza szkolenia w różnych wariantach - zarówno podstawowych, jak i bardziej rozbudowanych. Wszystkie pozwalają na rozwinięcie dotychczasowych umiejętności.

Charakteryzator studia

Prowadzimy szkołę dla miłośników makijażu tworzonego na potrzeby filmów i sztuk teatralnych. Studia pokażą Ci czym zajmuje się charakteryzator i pozwolą na zdobycie doświadczenia, niezbędnego do podjęcia pracy zawodowej. Uczniowie mogą wybrać jeden z trzech dostępnych kierunków, na których rozwiną swoje umiejętności artystyczne.

Florystyka Kraków

Nasze centrum szkoleniowe proponuje kursy różnego rodzaju, aby każdy mógł znaleźć zawód dla siebie. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz takie szkolenia jak kosmetologia, technik usług kosmetycznych, czy florystyka, która otwiera szerokie możliwości zatrudnienia. Zdobyte umiejętności pozwolą Ci na pracę w kwiaciarni oraz firmach zajmujących się aranżacją wnętrz. Nauczysz się jak ozdabiać kwiatami stoiska targowe czy wystawiennicze. Zapraszamy do Centrum Kształcenia Canova w Bydgoszczy, w których odpowiemy na Państwa pytania.