Kategorie

Uprawnienia i kursy zawodowe

Kurs ADR Śląsk

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób rozszerzyć zakres usług transportowych, to doskonałym sposobem jest podjęcie się przewozu materiałów uznanych za niebezpieczne. Takie działanie wymagają jednak wzmożonej ostrożności oraz uprawnień wymaganych przez międzynarodowe prawo transportowe. Z podstawowymi dyrektywami zapoznawani są uczestnicy kurs ADR. Nasz ośrodek przeprowadza szkolenia w różnych wariantach - zarówno podstawowych, jak i bardziej rozbudowanych. Wszystkie pozwalają na rozwinięcie dotychczasowych umiejętności.

Rekrutacja i selekcja

Jednym z głównych obszarów działań naszej firmy jest rekrutacja pracowników. Realizujemy ją z uwzględnieniem indywidualnych preferencji naszych klientów tak, aby do ich firmy trafiali tylko najlepsi specjaliści. Nasza oferta oprócz rekrutacji obejmuje również doradztwo personalne, szkolenia miękkie i inne. Zapraszamy!

Szkoła jazdy Warszawa

Działalność naszej firmy obejmuje prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów kursy w kategoriach A1, A, A2, B, B1 i wiele innych. Aurinko z Warszawy to profesjonalna szkoła jazdy, dysponująca pojazdami, które spełniają wszelkie wymogi egzaminacyjne. Proponujemy wykłady teoretyczne oraz zajęcia praktyczne na placu manewrowym oraz na ulicach miasta, a także atrakcyjne godziny spotkań.

Uprawnienia hds

Nasza firma organizuje szkolenia, które umożliwiają uzyskanie kwalifikacji do obsługi hydraulicznego dźwigu samochodowego. Kurs przeznaczony jest dla osób pracujących przy realizacjach transportu pionowego. Szkolenie po ukończeniu którego można uzyskać uprawnienia hds obejmuje znajomość budowy dźwigu oraz umiejętność jego obsługi.