Kategorie

Uprawnienia i kursy zawodowe

Kurs ADR Śląsk

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób rozszerzyć zakres usług transportowych, to doskonałym sposobem jest podjęcie się przewozu materiałów uznanych za niebezpieczne. Takie działanie wymagają jednak wzmożonej ostrożności oraz uprawnień wymaganych przez międzynarodowe prawo transportowe. Z podstawowymi dyrektywami zapoznawani są uczestnicy kurs ADR. Nasz ośrodek przeprowadza szkolenia w różnych wariantach - zarówno podstawowych, jak i bardziej rozbudowanych. Wszystkie pozwalają na rozwinięcie dotychczasowych umiejętności.

outsourcing HR

Jesteśmy agencją, która posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu procesów rekrutacji. Naszym klientom polecamy outsourcing HR, który pozwala na częściowe lub całkowite oddelegowanie obowiązków księgowo-personalnych. Rozwiązanie to umożliwia uzyskanie profesjonalnej analizy od zewnętrznego specjalisty i zapewnia skuteczniejsze zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie.

praca dla kierowców w niemczech

Nasza firma pomaga w szukaniu ofert w zagranicznej branży transportowej. Praca dla kierowców w Niemczech to wiele opcji zatrudnienia. Różnią się wysokością zarobków, wymaganiami pod względem doświadczenia i umiejętności, lokalizacjami i nie tylko - dzięki temu można bez trudu znaleźć odpowiednią ofertę.

Charakteryzator studia

Prowadzimy szkołę dla miłośników makijażu tworzonego na potrzeby filmów i sztuk teatralnych. Studia pokażą Ci czym zajmuje się charakteryzator i pozwolą na zdobycie doświadczenia, niezbędnego do podjęcia pracy zawodowej. Uczniowie mogą wybrać jeden z trzech dostępnych kierunków, na których rozwiną swoje umiejętności artystyczne.

Kursy uzupełniające dla opiekunek online

Lubisz pracować z dziećmi, a uśmiech na ich twarzach jest czymś, co zawsze chciałabyś oglądać? Zapraszamy na kursy uzupełniające dla opiekunek online, dzięki którym zdobędziesz nowe kwalifikacje. Posiądziesz wiedzę i dokumentację, która umożliwi Ci podjęcie pracy zarobkowej zarówno w żłobkach, jak i w przedszkolach.